1. Anasayfa
  2. Sektörel

Kaliteli ve Garantili Özel Vaillant Servis Merkezi

Kaliteli ve Garantili Özel Vaillant Servis Merkezi
0

Her geçen gün gelişen teknolojimiz ve işinin uzmanı tecrübeli ekiplerimizle İstanbullılara en iyi özel servis hizmetini verebilmek için yola çıktık. Sizlerin güveni ve memnuniyeti sayesinde “özel servis” hizmetlerine farklı bir bakış açısı kazandırmayı başardık. Özel Vaillant Servis İstanbul; tüm Vaillant marka ürünlerin her türlü bakım ve onarımını kısa sürede yaparak, arızalanan ürünlerin yaşamınızda büyük problemlere dönüşmesini engelliyor.

İstanbul’da, Vaillant marka tüm ürünler hizmet kapsamımıza giriyor. Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine kadar tüm ürünleri güvenle bize teslim edebilir ve eskisinden çok daha dayanıklı ve sağlam bir halde geri alabilirsiniz. Vaillant Servis İstanbul’a ulaşmak için 444 7 856 numaralı telefon hattımızı arayın ve adresinizi bildirin.

Profesyonel ekiplerimiz en kısa sürede yola çıkarak arızalanan ürününüzü kapınızdan teslim alacak ve onarımı için gereken teknik işlemler derhal başlayacaktır. Üründe meydana gelen arızanın boyutuna göre değişen tamirat sürelerini minimuma indirgeyebilmek için ekiplerimiz aralıksız çalışmaktadırlar. Sizleri mağdur etmemek adına geliştirdiğimiz kadromuz ile süratli ve bir o kadar da kaliteli onarım hizmeti vermekteyiz.

Arızanın kaynağını tespit eden ekiplerimiz, sorunu kökünden çözerek üründe kalıcı hasarların oluşmasını engellemektedir. Parça değişimi yapmamız halinde siz müşterilerimize bir yıl garanti vermekteyiz. İşçilik hizmetimiz bir yıllık garanti kapsamına girmektedir. Bir yıl içinde aynı arızanın tekrarlanması halinde ücret almamaktayız. Kaliteli hizmet için bizi arayın.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir