1. Anasayfa
  2. Sektörel

Kâğıt

Kâğıt
0

Kâğıt Sanatı

Bir kâğıt sanatı çeşidi olan Quilling ilginç tasarımlar ortaya koymak için yuvarlanmış, şekillendirilmiş ve bir araya getirilmiş kâğıt şeritler halinde kullanılan bir türüdür. Özellikle süs ve dekoratif çalışmalarında kullanılan kâğıdın birçok sanat dalında malzeme olarak kullanıldığını görüyoruz. Aslında tel ve metal kullanılarak takı üretilen telkârinin kâğıt versiyonu diyebiliriz.

Yüzyıllar öncesinden günümüze kadar gelmiş olan kâğıt süsleme sanatları dünyanın neredeyse her yerine dağılmış durumda. Quilling kâğıdını kırtasiye ve hobi malzemeleri satan yerlerde bulmak mümkün. Ancak kâğıt sadece Quilling de değil başka birçok akanda da kullanılıyor. Bunun için birçok farklı kâğıt çeşidi yer alıyor.

Kâğıt Ürünleri Nelerdir?

Kâğıt ürünleri deyince akla birçok malzeme geliyor. Defter, kitap, fotokopi kâğıdı gibi ana malzemeler dışında fon kartonları, hatırlatıcılar, plotter kâğıtları, flipchart, form kâğıtları ve hobi malzemeleri olarak renkli el işi kâğıtları olarak sayılabilirler. Hayatınızın her alanında ihtiyaç duyabileceğiniz birçok farklı türde kâğıt çeşitlerini incelemek ve satın almak için en doğru adres https://www.guvensanat.com/kagit adresidir.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir