1. Ana Sayfa
  2. Ücretsiz Lisanslar

K-Lite Codec Pack 15.7.5 / 15.7.7 Güncelleme

K-Lite Codec Pack 15.7.5 / 15.7.7 Güncelleme
+ - 0

K-Lite Codec Pack, müzik bestelerinin tam teşekküllü oynatımı ve film izleme için Windows işletim sistemi veya bir medya oynatıcı tarafından desteklenmeyen çeşitli video ve ses formatlarını bilgisayarınıza ekleyen bir dizi gerekli kodek ve filtredir.

K-Lite Codec Pack’in içerdiği DirectShow codec bileşenleri ve filtreleri, ses ve video formatlarını kodlamak ve çözmek için gereklidir. K-Lite Codec Pack,tüm ses dosyalarınızı, filmlerinizi ve kliplerinizi oynatmak için uygun bir çözüm olarak tasarlanmıştır. Windows’a kodek yükleyerek, tüm popüler ses ve video formatlarını ve hatta daha az popüler olan birkaç formatı oynatabilirsiniz.

K-Lite Codec Pack’in dört çeşidi vardır

  • Temel sürüm , tüm yaygın video formatlarını oynatmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. AVI, MKV, MP4, FLV, MPEG, MOV, TS, M2TS, WMV, RM, RMVB, OGM, WebM, MP3, FLAC, M4A, AAC, OGG, 3GP, AMR, APE, MKA, Opus, Wavpack gibi , Musepack. Bu set, küçük, ciddi paketleri sevenler içindir.
  • Standart sürüm , temel sürüme kıyasla birkaç ek özellik içerir. Mükemmel bir video dosyası oynatıcı olan Media Player Classic’i içerir. Bu paket genel bilgisayar kullanıcıları için önerilir.
  • Tam sürüm , standart sürüme kıyasla bazı eklemelere sahiptir. GraphStudioNext ve birkaç eksik DirectShow filtresi içerir.
  • Mega en eksiksiz pakettir. Video materyallerini kodlamak / düzenlemek için VFW / ACM kodekleri içerir.

K-Lite Codec Pack, acemi kullanıcılar için mükemmel bir hazırlık sağlarken, gelişmiş bilgisayar kullanıcıları için birçok özelleştirme seçeneği sunar. Kitte yer alan tüm bileşenler, alanında uzman kişiler tarafından özenle seçilmiştir.

İşletim sistemi desteği : Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista (32 veya 64-bit) Kullanım

  • Kullanım hakkı : Ücretsiz
  • Üretici : Codec Kılavuzu
  • Son sürümler : 15.7.5 / 15.7.7
  • Arayüz dilini güncelle : İngilizce
  • Dosya boyutu : 17.5 / 58.3 MB

Çok kullanışlı, kullanımı kolay ve sık güncellenen K-Lite Codec Paketini indirin:

K-Lite Codec Pack 15.7.7 Güncellemesi ( genel güncellemesi için)

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap