1. Anasayfa
  2. Teknoloji

JONSBO D500 serisi Alüminyum Full Tower PC Kasası Piyasaya Sürüldü

JONSBO D500 serisi Alüminyum Full Tower PC Kasası Piyasaya Sürüldü

Dayanıklı ve geniş bir bilgisayar kasası mı arıyorsunuz? Birden çok sürücüye veya büyük bir sıvı soğutma sistemine mi ihtiyacınız var? JONSBO D500 bilgisayar kasası tamamen ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiştir.

Birçok bilgisayar kullanıcısı, modern yarı iletken ortam lehine geleneksel disk sürücülerini çoktan terk etti. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, SSD sürücüler, geleneksel sabit sürücülerle karşılaştırılamayan okuma/yazma hızları ve yanıt süreleriyle tamamen sessizdir. Bu da oyun ve çalışma konforu üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.

JONSBO D500 Geniş Bilgisayar Kasası

Sabit disklerin avantajlarından en büyüğü, fiyat-kapasite oranıdır. Birden çok sabit sürücüyü barındırmak için bilgisayar kasanızda alana ihtiyacınız vardır ve bu JONSBO sayesinde mümkündür.

JONSBO D500, 586 x 250 x 620 (Y x G x D) boyutlarında ve yaklaşık 17,5 kg ağırlığında yeni bir kasa serisidir. Her şey 2 mm kalınlığında alüminyum, çelik ve temperli camdan yapılmıştır.

JONSBO D500 Dış ve İç Görünümü

İçine E-ATX, ATX, Micro ATX veya Mini ITX anakartları kurabiliriz; 480 mm uzunluğa kadar grafik kartları ve 190 mm yüksekliğe kadar yüksek işlemci soğutucuları kullanabiliriz. Güç kaynağı 220 milimetreye kadar uzunluğa sahip olabilir, kasanın üstünde veya altında olmak üzere iki montaj seçeneği vardır. Depolama ortamı açısından, buraya 10 adete kadar 3,5 inç sürücü veya 11 adede kadar 2,5 inç sürücü sığabiliyor.

JONSBO D500 PC Kasası Yandan Görünüm

JONSBO D500, 420 soğutma konumunu, üstte ve önde 240/280/360/420 soğutmayı ve arkada 120/140 soğutmayı destekler. Sıvı soğutma fanları, 420 milimetre uzunluğa kadar radyatörleri monte edebilir.

JONSBO D500 PC Kasası Demonte

G/Ç paneli, ön ve üst panellerin birleştiği yerde bulunur. İki adet USB 3.2 Gen 1 tip A, bir adet USB 3.2 Gen 2 tip C, birleşik ses girişi, güç ve sıfırlama düğmesi içerir.

JONSBO D500, siyah ve gümüş olmak üzere iki renkte satışa sunulacak. Üretici henüz önerilen fiyatı belirlemedi, bu yeniliğin kalite faktörüne bakılacak olursa, oldukça pahalı bir tasarım olacağından şüphemiz yok.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir