1. Anasayfa
 2. Sektörel

İşletmenizde Kullanacağınız Dezenfektanlar Nasıl Olmalıdır?

İşletmenizde Kullanacağınız Dezenfektanlar Nasıl Olmalıdır?

Bir yılı aşkın süredir tüm dünyayı etkisi altına alan ve milyonlarca insanın ölümü ile sonuçlanan pandemi süreci, ağır sonuçlar yaratmaya devam ediyor. Covid-19 virüsüne karşı alınacak tedbirlerin yanı sıra kullanılan sağlık ürünleri ise oldukça önemlidir. Bunun için tüm çalışmalarını eksiksiz ve hızlı bir şekilde yapan bu firma gereken ekipmanların üretimini son teknolojiye bağlı kalarak yapmaya devam ediyor.

Üretimi Yapılan Sağlık Ürünleri

Firma tarafından kesintisiz şekilde insan sağlığını koruma amaçlı üretimi ve gönderimi sağlanan sağlık ürünleri en doğru şekilde sunulur. Genel olarak üretimi yapılan sağlık ürünleri;

 • Tıbbi dezenfektan kabini
 • Sosyal mesafe metre ölçer
 • Pure air hava temizleyici
 • Temassız ateş ölçer
 • Termal tarayıcı
 • Dezenfeksiyon kulesi
 • Sensörlü el dezenfektan dispenseri

Bu ekipmanların hepsi bir işletme için oldukça önemlidir. İşletmeye gelen misafirler ve müşterilerin virüsten arınmaları için dizayn edilen tüm ürünler yüksek teknolojiye bağlı kalarak satışa sunulur. Covid-19 virüsüne yakalanmamak için gerekli kurallar yerine getirilse de ek olarak bu tıbbi ekipmanlara ve cihazlara ihtiyaç duyulur.

Temassız Ateş Ölçer

Covid-19 hastalığının en önemli semptomu ateştir. Birçok kişide kendini bu şekilde gösteren bu ölümcül virüs kalabalık alanlarda daha hızlı yayılır. Covid-19’un önüne geçmek ve önceden tedbir almak için çok sık olarak ateş ölçümü yapılır. Firma üretimlerini temassız ateş ölçer olarak yapmaktadır. Vücut sıcaklığını uzaktan kızıl ötesi yardımıyla ölçer.

Genel olarak 1 saniye içerisinde hassas ölçüm en doğru şekilde yapılır. Vücut sıcaklığı yüksek olan bireyler hemen izole edilir ve diğer insanlardan teması hemen kesilir. Bu sebepten iş yeriniz için bu firmadan sesli uyarı veren temassız ateş ölçer siparişi verilir.

Dezenfektan Satışında Doğru Adres

Covid-19 virüsü genel olarak vücut sıvıları ile bulaşır. Bu sebepten kişilerin el hijyeni oldukça önemlidir. Virüsten kurtulmak için dezenfektan kullanımı çok önemlidir. Üretici firma dezenfektan teminini yaparken geniş kullanım alanlarına göre yapmaktadır. El dezenfektanı ve yüzey dezenfektanı virüs ve bakterilere karşı %99,94 oranında koruma sağlar. En doğru etken maddelerden üretilirken dezenfektanlar istenilen miktarda ambalajlanarak satışa sunulur. Tüm dezenfektanlar biyosidal ruhsata sahiptir.

Termal Kamera ile Hassas Ateş Ölçümü

Yapay zeka algoritması sayesinde üretimi gerçekleştirilen termal kamera sistemlerinin genel özellikleri;

 • İnsan vücut sıcaklığını bir saniyede tespit eder.
 • Yakın mesafeyi önlemek için yaklaşık 1 metre ölçüm
 • 0,5 C kadar hassas sıcaklık ölçümü
 • Dahili Sd kart ile ölçüm rakamları kayıt altına alınır.

Bu özelliklere sahip olan termal kamera için hemen erişim sağlayın. Uygun fiyat aralıklarının yanı sıra kolay ödeme olanakları her zaman sunulur. Termal Kamera ile dükkan, ofis ve iş yerine gelen tüm müşterilerin ısı ayarı en doğru şekilde yapılır.

Sağlık Ürünleri İçin Hemen Erişin

Genel olarak bu firma aracılığı ile kendinizi, müşterilerinizi ve tüm sevdiklerinizi koruma altına alırsınız. Profesyonel ekip sayesinde kaliteli sağlık ürünleri için hemen erişin ve sipariş verin.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir