1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Intel, Optane H20 Katı Hal Belleğini Tanıttı

Intel, Optane H20 Katı Hal Belleğini Tanıttı

Intel, yeni Intel Optane H20 katı hal depolama ürününü tanıttı. Intel Optane Memory H20, 11. Nesil Intel Core işlemci tabanlı platformlarla depolama yeniliği sunar.

Katı profesyonel alanda oyuncular, medya yaratıcıları ve içerik kullanıcılar ve sıradan işçiler için performans ve yüksek kapasiteli veri depolama yeni bir düzeye sahip bellek bilgisayar kaynaklarını kişiselleştirilmiş Intel Optane H20 teklifleri sunar.

Intel Optane teknolojisi ile Intel QLC 3D NAND’ın en iyi özelliklerini bir araya getiren Intel Optane H20, devrim niteliğindeki iki bellek ve depolama teknolojisini tek bir M.2 2280 cihazında birleştirir. Evrensel M.2 konektörü, Intel Evo dizüstü bilgisayarlardan çeşitli cihazlarda geleneksel masaüstü bilgisayarların yanı sıra hepsi bir arada ve mini PC’lerde çalışır.

Intel Optane Katı Hal Bellek H20Intel

Intel Optane Katı Hal Bellek H20Intel Optane H20, önceki nesle göre daha az güç tüketirken gelişmiş performans ve yanıt süresi sunar. Günlük görevlerden büyük medya ve oyun dosyalarını ve ağır programları yönetmeye kadar en sık kullandığınız uygulamaları hızlandırır.

Intel Optane H20

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir