1. Anasayfa
  2. Rehber

İnstagram’da unf ne demek?

İnstagram’da unf ne demek?
0

Unfollow, unf’nin geliştirmeyi amaçladığı kelimesinin kısaltılmış hali olarak kullanılır. Unf Nedir, çok sayıda instagram müşterisinin incelemek istediği noktalardan biridir. Çok rahatsız edici olan takibi bırakma, sizi takip eden kişinin ilgi alanı dışında olduğu anlamına gelir.

İnstagram takipçi satın al bölümünde sıklıkla yaşanan unf=unf terimi nedir?. Belirli bir tarihte ve zamanda takip etmeyi bırakırsan, sizi artık takip etmeyeceğim anlamı taşır. Takibi bu kadar kısa sürede takip eden kişileri takip etmekten vazgeçeceğinizi ileterek anılarınıza ekleyebilirsiniz. Çok sayıda taraftarı olan bireyler tarafından mümkün olduğunca sık kullanılan bu eklemlenme, danışanların iletişim kurmasını sağlar.

İngilizce bir kelime olan unfollow, Türkçede takipten çıkma anlamına gelmektedir. Sizi rahatsız eden kişilerin profilinizi göremediğini ima eder. Özellikle profiliniz gizliyse, profilinizi takip etmeyen kişiler profilinizi göremezler. Profilinizin açık olması durumunda profilinizi görebilir, tekliflerinizi denetleyebilir ve hatta fotoğraflarınızı beğenebilirsiniz. Her şeye rağmen, bulunamayan kişi instagram akışında gösterilemez takipten çıkınca herhangi bir uyarı alınmaz, ancak kişi tekrar takip ederse veya daha sonra bir talepte bulunursa, bildirim gönderilir. Bu durum için herhangi bir ara süre bulunmamaktadır.

Artık umursamadığınız kişileri takip etmekten çok fazla zorlanmadan vazgeçebilirsiniz. Takip etmeyi bırakmanız gereken kişinin profilini girdikten sonra aynı şekilde profil bölümünde takip bırak seçeneğine dokunarak durumu takip ederek çıkabilirsiniz.

İnstagram uygulama akışında şahısları göremiyorsanız, ancak ihtiyacınız olması durumunda sorgunun adını yazarak arama yapabilir ve profili denetleyebilirsiniz. Genel olarak severek kullandığım instagram ve twitter unf uygulama yapımınıda görebilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir