1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Instagram Profiline WhatsApp Sohbet Linki Ekleme

Instagram Profiline WhatsApp Sohbet Linki Ekleme
0

İnstagram kullanıcıları profillerine bazı linkler ekleyerek profiline girenlere iletişim için bazı kolaylıklar sağlamaktadır. Bu yazımızda sizlere Instagram Profiline WhatsApp Sohbet Linki Ekleme adımlarını anlatarak kolayca sizlerin de yararlanmalarını sağlayacağız.

Bildiğiniz üzere instagram üzerinde kullanıcılar kendilerine Mail, Telefon, Konum gibi özellikler ile ulaşmalarını kolay hale getirmektedir. Birçok kişinin direk whatsapp üzerinden daha kolay şekilde görüşmek istediklerini okudum ve bende araştırma yaparak bu kolay yolu sizlerle paylaşmak istedim.

Göstereceğimiz yöntem sayesinde kolaylıkla insanlar profilinize girdiğinde whatsapp linkinize tıklayarak sizlere kolayca whatsapp üzerinden mesajlar atabileceklerdir. Bu yöntem tamamen ücretsiz olmakla birlikte istediğiniz zaman ekleyip kaldırma yapabileceğiniz bir yöntemdir.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan instagram profile whatsapp sohbet etme linki ekleme yöntemine geçelim ve adımları uygulamaya başlayalım.

Instagram Profiline WhatsApp Sohbet Linki Ekleme

  1. Adım: İlk olarak buradaki linki [https://api.whatsapp.com/send?phone=TelefonNumarası] kopyalayın ve sonuna kendi numaranızı yazın.
  2. Adım: Daha sonra İnstagram uygulamasında Profil kısmına gelin.
  3. Adım: Buradan ise Profili Düzenle diyerek Bağlantılar > Harici bağlantı ekle kısmına oluşturduğunuz URL linkini yapıştırın.

Instagram Profiline WhatsApp Sohbet Linki Ekleme

Bu adımları takip ettiğiniz taktirde artık instagram profile whatsapp linki ekleme işlemi başarılı bir şekilde tamamlanmış olacaktır.

Profilinize eklemiş olduğunuz linkler sayesinde insanlar sizleri direk olarak erişim sağlayabilir ve mesajlarını kolayca gönderebilirler. Bu yöntemi hem gizli profilde hem de herkese açık hesap kullanan kişiler kolaylıkla kullanabileceklerdir.

Bu yazımızda sizler için instagram uygulamasına whatsapp link ekleme özelliğini gösterdik ve umarım sizler için faydalı bir rehber olmuştur. Ayrıca aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazarak bizlere destek olabilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir