1. Anasayfa
 2. Oyun

Idle Heroes PC İndir

Idle Heroes PC İndir
0

Idle Heroes oyununu PC’de Bluestacks aracılığıyla oynamak, oyunu büyük bir ekranda keyifle oynamanıza olanak tanır ve genellikle daha stabil bir oyun deneyimi sunar. İşte adım adım bu işlemi nasıl gerçekleştirebileceğinize dair sizlere bir rehber oluşturdum.

Idle Heroes PC İndir 💻

Bluestacks, PC üzerinde Android oyunları ve uygulamalarını çalıştırmak için popüler bir seçenektir ve “Idle Heroes” gibi oyunları oynamak için iyi bir çözüm sunar.

Aşağıdaki verilen indirme butonu üzerinden Idle Heroes oyununu bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Oyun açıldıktan sonra, Idle Heroes’un PC’de keyfini çıkarabilirsiniz. Oyun içi kontroller genellikle otomatik olarak ayarlanır, ancak dilerseniz Bluestacks’in ayar menüsünden bu kontrolleri kişiselleştirebilirsiniz.

Idle Heroes PC Versiyon İndir

Idle Heroes PC Sistem Gereksinimleri

Idle Heroes’u bilgisayarınızda çalıştırmak için minimum gereksinim aşağıda verilmiştir;

 • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7 ve üzeri
 • İşlemci: Intel veya AMD İşlemci
 • RAM: PC’nizde en az 2 GB RAM bulunmalıdır. (2GB veya daha fazla disk alanına sahip olmanın RAM’in yerine geçmediğini unutmayın)
 • HDD: 5GB Boş Disk Alanı.

Idle Heroes Oyunu Hakkında

Kahramanlarınızı geliştirin ve dünyanın her yerinden rakiplerle savaşın. Odun kesmek ve karakterinizin temel becerilerini geliştirmek için harcadığınız uzun saatleri ortadan kaldıran ve bunun yerine telefonu birkaç saatliğine bir kenara bırakıp daha güçlü bir duruma geri dönmenizi sağlayan bir RPG oyunu edinmek için Bilgisayar için Idle Heroes APK oyunu indirin.

Bu sayede Idle Heroes, RPG oyunlarının sıkıcı kısmını atlıyor ve sizi aksiyonla baş başa bırakıyor.

Kahramanlarınızın birbirleriyle dövüşmesini izleyecek ve onlara yeni donanımlar satın almak için para toplayacaksınız.

Idle Heroes Destansı RPG Eğlencesi

Oyunda işe alınacak yüzlerce karakter var. Sizin adınıza savaşmaları için bir grup kişiyi işe alabileceksiniz. Kahramanlar bir ila beş yıldız arasında sıralanır ve ilerledikçe onların seviyelerini yükseltebileceksiniz. Adından da anlaşılacağı gibi ideal bir RPG’dir. Bu, kahramanlarınızın siz oyunu oynamadığınızda da çalışmaya devam edeceği ve uzun bir aradan sonra oyuna geri döndüğünüzde onların beceri kazanımlarından yararlanabileceğiniz anlamına gelir.

Idle Heroes: Yepyeni bir savaş tecrübesi inanılmaz heyacanlı bir serüven

 • 200’den fazla kahraman: Oyunda çeşitli karşıt gruplara yayılmış 200’den fazla kahraman var. Onları benzersiz kılan özel yetenekleri vardır. Bir tane edindikten sonra, onlara yeni kıyafetler ve teçhizatlar verebilir ve yeteneklerini ve güçlerini geliştirmeleri için eğitebilirsiniz.

Idle Heroes: 200'den fazla efsanevi kahramanları yetiştin ve bir araya getirin

 • Loncalar: Kendi loncanızı kurabilecek veya başka birinin loncasına katılabilecek ve ardından kıtanın kontrolü için diğer rehberlere karşı savaşabileceksiniz. Destansı kahramanları eğitin ve rakiplerinizin meydan okuyamayacağı bir rehber oluşturmak için arkadaşlarınızla takım kurun!
 • Küresel Arena: Dünya çapındaki diğer kahramanlara karşı savaşın ve dünya çapındaki nihai PVP arena savaşlarında adamlarınızı zafere taşıyın.

Idle Heroes APK Oynamak için ipuçları

Başlamadan önce birkaç profesyonel ipucuna sahip olmanız size yardımcı olacaktır.

Idle Heroes PC Oyun içi görünüm

 • Ücretsiz 5 yıldızlı kahraman: Oyunun başında bir hesap açma seçeneğiniz olacak. Bunu yapmak size oyun boyunca size yardımcı olacak ücretsiz bir 5 yıldızlı kahraman verecektir. Bu kahramanlar çok nadirdir, bu yüzden kesinlikle yapmaya değer.
 • Her gün giriş yapın: Oyunu oynamak için her gün giriş yaptığınızda ödüller alacaksınız. Uzun süre oynamanıza gerek yok; sadece giriş yapmanız yeterli.
 • Düşük rütbeli kahramanlarla uğraşmayın: Nihai takımı oluşturmanın püf noktası dengedir, ancak zamanınızı rütbesi 4 yıldızın altında olan kahramanlarla harcamanın hiçbir anlamı yok. Hızla işe yaramaz hale gelecekler.
 • Aspen Zindanını Kullanın: Her 48 saatte bir Aspen Zindanında düşman dalgalarına karşı savaşma seçeneğine sahip olacaksınız. Güzel ödüller ve tonlarca deneyim kazanmak için bunu yapın.
 • Şifacılara karşı iblis iksirleri kullanın: Şifacıların öldürülmesi en zor düşmanlardan biri olduğunu anlayacaksınız. İblis iksirleri size aşırı enerji verir ve bunu bir şifacıyı yere serecek türden yıkıcı saldırılar başlatmak için kullanabilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir