1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Huawei FreeBuds Pro Piyasaya Sürüldü

Huawei FreeBuds Pro Piyasaya Sürüldü
0

Huawei, FreeBuds 3 Pro TWS dahil olmak üzere birçok giyilebilir ürünü duyurdu. Kulaklıklar üç renk seçeneğiyle sunulur Gümüş , Seramik Beyaz ve Karbon Siyahı. En son kulaklıkların fiyatı 119 Euro olarak belirlendi. Kulak içi tasarıma sahiptir ve Ekim ayından itibaren satışa çıkacaktır.

Huawei FreeBuds Pro: Özellikler

Huawei, FreeBuds Pro‘nun tüm premium özelliklerini bir araya getirdi. Kulak içi kulaklıkların kulak içi tasarımı, egzersiz yaparken kulağınıza tam oturmasını sağlar. Aynı zamanda hibrit Aktif Gürültü Önleme Teknolojisine sahiptir. Bluetooth 5.2‘yi destekleyen kulaklıklarda üç mikrofon ve üstün ses ve net arama sunan Kemik Sesi Sensörü bulunur. Ayrıca dış gürültüyü de ortadan kaldırır.

Kaputunun altında 11 mm dinamik bir sürücü var ve kulaklıklar 40 dB gürültüyü azalttığını iddia ediyor. Kulaklıklar çift antenli bir tasarıma sahiptir ve iki cihazı aynı anda bağlayabilir. Ayrıca aramalara kolayca katılmanıza veya aramaları kesmenize, sesi artırmanıza veya azaltmanıza yardımcı olan dokunmatik kontrol ile birlikte gelir.

Pilin etrafında dolaşırken, her bir kulaklıkta 55 mAh pil alır, bu da gürültü iptali kapalıyken tek bir şarjla 7 saat müzik çalmanın keyfini çıkarmanıza olanak tanır, şarj kutusu ile 30 saat kullanım. Şarj kutusu ayrıca Qi kablosuz şarj teknolojisini de destekler.

Tek bir şarjla 3,5 saate kadar aramanın, 4,5 saate kadar müziğin ve gürültü engelleme açıkken şarj kutusuyla 20 saate kadar kullanımın keyfini çıkarabilirsiniz. Hibrit ANC teknolojisi, Kemik Sesi Sensörü ve çift anten tasarımı gibi özellikler Huawei FreeBuds Pro’yu pahalı hale getiriyor.

Ek olarak, şirket FreeLace Pro adında başka bir Bluetooth kulaklık çifti, iki saat, yani Huawei Watch GT 2 Pro ve Watch Fit piyasaya sürdü. FreeLace Pro, 119 Euro’luk bir fiyat etiketi ile geliyor. Kulaklıklar, gürültü gidermeyi 40dB’ye kadar azaltabilir ve 14 mm dinamik sürücüler alır.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir