1. Anasayfa
  2. Akıllı Saatler

Honor, Watch GS 4 Akıllı Saatini Tanıttı

Honor, Watch GS 4 Akıllı Saatini Tanıttı

Honor şirketi, Çin’de büyük bir lansman gerçekleştirdi ve bu etkinlikte Porsche Design Magic6 RSR ve Magic6 Ultimate akıllı telefonlarını tanıttı. Bunlara ek olarak, üretici Honor Watch GS 4 ve Honor Band 9 olmak üzere iki yeni giyilebilir cihazı da piyasaya sürdü.

Honor Watch GS 4 akıllı saatler, 1,43 inçlik yuvarlak AMOLED ekranı, 466 x 466 piksel çözünürlüğü ve 326 ppi piksel yoğunluğu ile donatılmıştır. 8000’den fazla saat yüzü desteği sunan bu cihaz, kullanıcıların akıllı telefonlar üzerinden özel saat yüzleri oluşturmasına olanak tanır.

316L paslanmaz çelikten üretilen Honor Watch GS 4’ün Jasper Astrolabe versiyonu altın kaplama bir kasaya sahiptir. Her iki model de 10,5 mm kalınlığında olup sağ tarafta iki fiziksel düğmeye sahiptir.

Honor Watch GS 4, iç mekan ve dış mekanlar için 100’den fazla spor modunu desteklemektedir. Bu modlar arasında 85 kullanıcı tanımlı spor modu ve 10’dan fazla profesyonel spor modu bulunmaktadır. Sağlık izleme özellikleri arasında kalp ritmi sensörü, uyku takibi, stres seviyesi ve kan oksijen düzeyi izleme bulunur.

Bu yeni ürün, Android 9 ve üstü işletim sistemlerine sahip cihazlarla ve iOS 11 ve üstü cihazlarla uyumludur. Akıllı saatlerin pil kapasitesi henüz bilinmemekle birlikte, normal kullanım koşullarında 14 güne kadar çalıştığı belirtilmiştir.

Honor Watch GS 4 Akıllı Saatler

Ayrıca, Honor Watch GS 4, 32 MB RAM, 4 GB dahili hafıza ve 5ATM suya dayanıklılık özelliklerine sahiptir. Akıllı saatler ayrıca, Bluetooth 5.0 üzerinden aramaları yanıtlamak için bir hoparlör ve mikrofon, ayrıca temassız ödemeler için NFC özelliğine sahiptir.

Kayışsız akıllı saatlerin ağırlığı 44 gramdır ve bilek boyu 140 ile 210 mm arasında ayarlanabilir. Honor Watch GS 4, Starry Sky Exploration, Galaxy Shuttle ve Jasper Astrolabe olmak üzere üç renk seçeneğinde sunulmaktadır. Son iki model deri kayışlarla gelir ve yaklaşık 165 dolar fiyatla satılırken, ilk model silikon kayışlarla birlikte yaklaşık 140 dolar fiyat etiketine sahiptir.

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir