1. Anasayfa
  2. Mobil

Honor, 13 Temmuz’da çok sayıda yeni ürünü tanıtacak

Honor, 13 Temmuz’da çok sayıda yeni ürünü tanıtacak
0

Honor markası, yeni mobil cihazların tanıtımının 13 Temmuz’da gerçekleşeceğini söyleyen teaserlar yayınladı. Diğer şeylerin yanı sıra, Honor X40i 5G akıllı telefon orijinal bir tasarımla piyasaya çıkacak.

Görsellerde de görebileceğiniz gibi cihaz, tek bir ön kamera için üst alanda ortada küçük bir delik bulunan bir ekrana sahip olacak. Arka kısımda, bileşenleri iki yuvarlak bölge içine alınmış bir kamera olacak. 50 megapiksel ana sensör, yardımcı 2 megapiksel modül ve LED flaş kullanımından bahsediyoruz.

Honor X40i 5G Akıllı Telefon Önyüz

Bu arada Honor X40i, geçen yılki Honor X30i’nin halefisi olacak. MediaTek tarafından geliştirilen Dimensity 810 işlemci içerir. 5G modeme ek olarak, maksimum 2,4 GHz saat frekansına sahip bir Arm Cortex-A55 ve Arm Cortex-A76 demeti şeklinde sekiz bilgi işlem çekirdeği içerir. Grafik işleme, Arm Mali-G57 MC2 hızlandırıcısı tarafından yapılır.

Honor X40i 5G akıllı telefonun yanı sıra Honor Smart Screen X3 akıllı TV’ler, Honor Tablet 8 ve yeni taşınabilir bilgisayarlar yaklaşan sunumda görücüye çıkacak.

Yazı Kaynakları
Weibo

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir