1. Anasayfa
  2. Oyun

Güçlü KaraYıldız Uyanış Silahları ile Yeni Savunma Teçhizatı Artık Black Desert Türkiye&MENA’da!

Güçlü KaraYıldız Uyanış Silahları ile Yeni Savunma Teçhizatı Artık Black Desert Türkiye&MENA’da!

Pearl Abyss bugün yeni güçlü KaraYıldız Uyanış Silahları ile KaraYıldız Eldivenin Black Desert Türkiye&MENA evreninde yerini aldığını duyurdu. Maceracılar artık görevleri yaparak karakterlerini bu güçlü eşyalarla donatabilecek.

Black Desert KaraYıldız Eldiveni

Bir KaraYıldız Uyanış Silahı yapmak için, Maceracıların Yarık Kalıntısından Hayaletin Enerjisine kadar birçok özel malzemeyi toplaması gerekecek. Level 56 ve üzerinde olan Maceracılar, gerekli malzemeleri toplayıp görevleri tamamladıklarında yeni eşyalara sahip olabilecekler. Maceracıların düşmanlarına karşı savaşırken daha güçlü olmalarını sağlayacak olan yeni KaraYıldız Eldiveni yapmaları için de aynı süreç geçerli olacak.

Black Desert KaraYıldız Uyanış Silahı

 

Black Desert Evrenini Yakından Tanı

Maceracılar bu yeni güçlü silah ve zırhları deneyimlerken, aynı zamanda Black Desert Türkiye&MENA evrenindeki Yaşam içeriğini de daha yakından tanıma şansı bulacaklar. Bugünden itibaren 10 Şubat tarihine kadar Maceracıların bir yaşam görevini tamamlamaları karşılığında bol miktarda eşya verilecek. Bu eşyalar arasında Yaşam Nişanı ve gıda malzemeleri gibi eşyalar da yer alacak.

Black Desert Evrenini Yakından Tanı

Tüm bunlarla birlikte 9 Şubat tarihine kadar Meydan Okuma etkinliklerinde Kartanesi etkinliği yer alacak. Her 30 dakikalık oyun için Maceracılara bir Kartanesi verilecek. Verilen Kartaneleri takas edilerek içinden değerli eşyaların çıkacağı özel Süsleme Kutuları alınabilecek.

Black Desert Türkiye&MENA hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir