1. Anasayfa
  2. Teknoloji

GoPro Hero 12 Black'in tasarımı ve teknik özellikleri çevrimiçi olarak yayınlandı

GoPro Hero 12 Black Tasarımı ve Teknik Özellikleri Çevrimiçi Olarak Yayınlandı

GoPro Hero 11 aksiyon kamerası, şirket tarafından geçen yıl eylül ayında duyurulmuştu. GoPro Hero 12 Black ise Resmi sunum beklentisiyle, özellikler ve görünüm detayları ortaya çıktı.

GoPro Hero 12 Black, selefine kıyasla küçük kozmetik değişiklikler alacak. Hero 11 Black ile aynı boyutlara ve kompakt tasarıma sahiptir. Dikkate değer değişikliklerden biri, logonun etrafında küçük mavi sıçramalar bulunan gövde malzemesiydi. Ayrıca aksiyon kamerasının arkada 2,27 inçlik bir ana ekranı ve ön tarafta 1,4 inçlik bir ekranı koruyacağı da aktarılıyor.

GoPro Hero 12 Black Tasarımı ve Teknik Özellikleri

Sızıntıya göre GoPro Hero 12 Black, 27 megapiksel 1/1.9 inç sensöre sahip olacak. Kullanıcılar 8 ve 10 bit modunda video çekebilecek. Aksiyon kamerası, HDR’nin yanı sıra saniyede 60 kare hızında 5.3K çözünürlüğe kadar video kaydını destekleyecek. HyperSmooth 6.0 sabitleme, Horizon Lock, HyperView, HyperSmooth AutoBoost ve daha fazlası gibi özelliklerle donatılacak.

GoPro Hero 12 Black Tasarımı Yandan Görünüm

GoPro Hero 12 Black, 5.3K/60fps video çekerken 70 dakikaya kadar ve FHD’de kayıt yaparken 2.5 saate kadar pil ömrüyle aynı 1720mAh Enduro pili kullanır.

GoPro Hero 12 Black’in 13 Eylül’de 449 Euro fiyatla satışa çıkması bekleniyor.

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir