İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Gelid Glacier RGB – Yeni CPU Soğutucu

Gelid Glacier RGB – Yeni CPU Soğutucu

Gelid Glacier RGB Yeni CPU Soğutucu

Gelid, CPU ve ısı boruları arasında mükemmel teması sağlamak için çift Smart ARGB PWM fanları ve Gelişmiş Isı Borusu Doğrudan Temas (EHDC) teknolojisine sahip yeni Glacier RGB CPU soğutucusunu piyasaya sürdü.

Altı adet 152 mm borulu kule soğutucuya ek olarak, maksimum 35 dB gürültü seviyesi ile 1600 rpm‘lik iki adet PWM kontrollü Smart ARGB fanımız var ve çift bilyalı rulmanlar sayesinde 100.000 çalışma saatini kaldırabiliyorlar.

Gelid Glacier RGB

Kutuda, birlikte verilen GC-Extreme termal macununa ek olarak, gerektiğinde üçüncü bir fanın takılabilmesi için ek bir montaj braketi seti vardır, ancak bu, üretici tarafından ayarlanan maksimum TDP’yi 220 W’a yükseltmeyebilir.

Gelid Glacier RGB Fanları

İşlemci soğutucusu 5 yıl garanti ile satılan Gelid Glacier RGB, nispeten yeni LGA1200 dahil olmak üzere şu anda kullanımda olan çoğu işlemci soketi ile uyumludur. Soğutucunun fiyatı yaklaşık 50 Eurodur.

Gelid Glacier RGB tabanı ve ısı boruları

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap