1. Anasayfa
 2. Ses & Video Araçları

FxSound PRO İndir – Windows Ses Yükseltme Yazılımı

Windows için Ses Seviyesini, Bas ve Ses Kalitesini Artırın.

FxSound PRO İndir – Windows Ses Yükseltme Yazılımı
FxSound PRO İndir
0

FxSound Pro artık ücretsiz ve sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Windows bilgisayar için ses ve ses kalitesi yükseltme programı, bir ekolayzır ve ön ayarlar sağlar. Bu program ile medya oynatıcıların, çevrimiçi radyo, video ve oyunların sesini iyileştirebilirsiniz.

FxSound Pro artık sadece parası olanlar için değil, herkes için ücretsizdir. Bugün daha iyi sese ücretsiz ve sınırsız erişim elde edin.

FxSound Pro (eski adıyla DFX Audio Enhancer / FxSound Enhancer), her tür bilgisayar ses sistemiyle çalışan ücretsiz bir Windows ses kalitesi ve ses geliştirme programıdır.

Araç otomatik olarak çalışabilir veya bir kullanıcı modunda yapılandırılabilir ve daha fazla ses seviyesi , daha iyi eşitleme ve daha geniş ve daha derin bir ses elde etmek için çalınan sesin daha iyi işlenmesini sunar .

FxSound Pro, efektleri değiştirmenize, ekolayzeri kullanmanıza ve bası güçlendirmenize, atmosfer eklemenize veya sesi çevrelemenize olanak tanır. Ayrıca hazır bir ön ayar seçebilir veya üzerinde değişiklik yapıp kaydedebilirsiniz.

FxSound Artık Tamamen Ücretsiz ve Sınırsız İndirilebilir

FxSound Pro, 39,99 dolar değerinde ücretli bir uygulamaydı fakat geliştiriciler tamamen ücretsiz hale getirmeye karar verdi. Artık herkes programı ücretsiz olarak kullanabilir ve windows’daki ses kalitesini iyileştirebilir.

 1. Aşağıdaki butondan FxSound Pro’yu indirin ve bilgisayarınıza kurun.
 2. FxSound Pro ses yükseltme programı full sürüm olarak kullanın.
Windows FxSound PRO Ücretsiz İndir

Desteklenen işletim sistemleri: Windows 11/10/8.1/8/7 | Microsoft .NET Framework 4.6.2 veya üstünü gerektirir.

FxSound PRO Ayarları

FxSound Pro Özellikleri

 • Bir bilgisayarın veya dizüstü bilgisayarın sesini tekrar tekrar artırın.
 • İnce ayar yapın ve ayarlarınızı kaydedin.
 • Sesin dinamik amplifikasyonu imkanı.
 • Çok sayıda hazır ön ayar.
 • Ses netliği ayarı.
 • Dokuz ekolayzır bandı.
 • Bas gücü artırma.
 • atmosfer vermek.
 • 3D surround ses.
FxSound Pro ön ayarları
FxSound Pro ön ayarları

FxSound Pro için genel tercih ayarlarında; Yeni bağlanan çıkış cihazına otomatik olarak geç, ses kontrolleri için yardım ipuçlarını gizle, klavye kısayollarını devre dışı bırak gibi seçeneklerde bulunmaktadır.

FxSound Pro Genel Tercihler
FxSound Pro parametreleri

Geliştiriciler, 20 yılı aşkın süredir destekleyen yüz binlerce DFX, FxSound Premium ve FxSound Pro müşterisine teşekkür ediyor. Artık ekip, 50 milyondan fazla cihazda sesi iyileştiren ücretsiz bir yazılım oluşturabilecek.

Bu, FxSound uygulamasının sonu değil, daha çok yeni bir başlangıçtır. Yeni hedef, FxSound aracını geliştirmek ve Mac, Chrome ve diğer mevcut platformlar için sesi daha da iyileştirmek için uyumluluğun sınırlarını zorlamak.

FxSound Pro artık %100 ücretsiz ve sınırsızdır. Bu yazılımımız üzerinde herhangi bir kısıtlamamız yok ve reklam yayınlamıyoruz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir