1. Anasayfa
  2. Oyun

Fütüristik Yarış Oyunu Redout 2, Epic Games Store’da Ücretsiz

Fütüristik Yarış Oyunu Redout 2, Epic Games Store’da Ücretsiz

Epic Games Store’un Mega İndirimi ve gizemli hediye kampanyası sona erdi, ancak düzenli ücretsiz oyunlar tam zamanında geri döndü. Marvel’s Midnight Suns’ın yerini alan Redout 2, PC oyuncuları için en son ücretsiz oyun olarak sunuldu.

Redout 2, Wipeout gibi arcade klasiklerinden ilham alan son derece hızlı tempolu bir yarış deneyimi sunuyor. “İmkansız hızlara” ulaşan anti-gravite yarış makinelerini kontrol ediyorsunuz. Hızlanma ve dönüş gibi standart yarış mekaniklerinin yanı sıra, gemiler strafing, eğilme ve hızlanma kontrolü de sunarak rakiplerinizi geride bırakmanıza olanak tanır. Daha rahat bir yarış deneyimi arayanlar için bir yardımcı sistem de mevcuttur.

Tek oyunculu kampanyalar ve 12 oyuncuya kadar destekleyen rekabetçi çok oyunculu seçenekler mevcut. Özelleştirme sevenler için ultra hızlı gemiler neredeyse her şekil ve renkte özelleştirilebilir. Ayrıca, 10 yarış konumunda 36 pist bulunmakta ve tüm pistler ters yönde de oynanabilir, bu da mevcut parkurları effectively iki katına çıkarır.

İşte geliştirici 34BigThings’in 2022’de piyasaya sürülen bu yarış deneyimi ve zorluk seviyesi hakkında söyledikleri:

Hız ve Kontrol – Wipeout ve F-Zero gibi Anti-Gravite yarış klasiklerinin geleneğinde, Redout 2’yi almak ve oynamak çok eğlenceli, ancak son derece yüksek beceri tavanını ustalaşmaya hazır olanlar için de ödüllendirici olan sezgisel bir sürüş sistemi ile göz kamaştırıcı hızları deneyimleyin. Yarış oyunları tarihindeki en çılgın dönüşler ve atlamalar arasında döngüler yapın ve süzülün.

Aynı zamanda, ücretsiz oynanabilir Idle Champions of the Forgotten Realms oyununun oyuncuları, aynı haftalık dönemde Epic Games Store’dan bir hediye paketi talep edebilirler. Bu paket, oyun içi eşyalar, Şampiyonlar ve görünümler gibi 100 dolardan fazla değerinde öğeler içerir. Talep etmek için, mağaza üzerinden oyuna giriş yapmanız yeterlidir.

Epic Games Store Redout 2 ücretsiz dağıtımı 20 Haziran’a kadar sürecek. Oyun, satışta olmadığında genellikle 19.99 dolara satın alınabiliyor.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir