1. Anasayfa
  2. Teknoloji

FSP, Dagger Pro 750W ve 850W Güç Kaynaklarını Tanıttı

FSP, Dagger Pro 750W ve 850W Güç Kaynaklarını Tanıttı

Tayvanlı FSP şirketi, DAGGER PRO 850W ve DAGGER PRO 750W güç kaynaklarının iki güçlü modelini sunuyor. Kişisel bilgisayarlar için güç kaynakları tamamen modülerdir ve modern SFX 12 V V3.3 standardına uygundur.

FSP DAGGER PRO 750W ve 850W Güç Kaynakları, ultra küçük oyun cihazları, meraklı bilgisayarlar ve iş istasyonları için idealdir.

Şirket, + 12V ray tasarımı sayesinde tam güç yetenekleri sunar. Her iki ünite de iki adet 4 + 4 pinli CPU güç kablosuna ayrılan bir kablo ile gönderilir ve iki kablo daha, dört adet 6 + 2 pinli PCI-Express gücüne ayrılır kablo. FSP DAGGER PRO, Intel K serisi ve 16 çekirdekli AMD işlemciler dahil olmak üzere en zorlu donanımlarla kullanılabilir. En yeni NVIDIA RTX 30XX grafik kartları ve AMD Radeon 6000 grafik işlemcileri için tam destek sağlanır.

FSP DAGGER PRO

Yüksek kaliteli ekipman

DAGGER PRO serisi, sürekli yüksek enerji tüketimi dönemlerinde ekipmanın uzun ve istikrarlı çalışmasını sağlamak için yüksek kaliteli Japon E-Kapaklarını kullanır. DC-DC, FSP’nin eksiksiz bir güvenlik işlevleri seti sağlarken aynı zamanda istikrarlı performans ve üstün enerji verimliliğini garanti eden patentli MIA IC’sini tasarlar ve kullanır.

DAGGER PRO

Sessiz Mod ile 80 Plus Gold Verimliliği

FSP DAGGER PRO 750W ve 850W, 80 Plus Gold derecesine sahiptir ve her iki modele de düşük gürültü seviyelerinde üstün enerji verimliliği garanti eder. Sessiz Mod, 92 mm’lik fanın %20’den daha az yükte kapalı kalmasını sağlayarak hafif yükler yaparak sessiz çalışmayı sağlıyor.

Modüler kablolama FSP DAGGER PRO

Düzgün PC yapısı için modüler kablolama

İster güçlü bir ATX oyun bilgisayarı, ister küçük form faktörlü bir Mini-ITX kasası oluşturuyor olun, FSP DAGGER PRO 750W / 850W PSU’lar modüler kablolama sunarak, kullanıcının yalnızca ihtiyaç duyduğu kabloları kullanmasına izin vererek sayılarını önemli ölçüde azaltıyor.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir