1. Anasayfa
  2. Oyun

Free Fire İsim Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Free Fire İsim Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?
0

Free Fire şu anda dünya çapında en çok oynanan battle royale oyunlarından biridir. Hem Android hem de iOS cihazlara indirilebilir ve oldukça geniş bir kullanıcı tabanına sahiptir. Kompakt boyutu ve formatı, giriş seviyesi akıllı telefonlarda bile indirilmesini ve oynatılmasını kolaylaştırır.

Bu oyunu oynamak için üst düzey RAM veya depolama kapasitesine sahip cihazlara ihtiyacınız yoktur. Free Fire‘ın popülaritesi için bir başka önemli faktör, bu oyunda birkaç karakterin bulunmasıdır. Birden çok karakter arasından seçim yapma seçeneğine sahip olursunuz; bazıları gerçek karakterler, bazıları kurgusal karakterlerdir.

Oyuna devam etmek için bir karakter seçmeniz gerekiyor. Bu yazıda, Android ve iOS akıllı telefonlarınızda bir Free Fire karakterinin adını değiştirme adımlarında size yardımcı olacağız. Özelliklere bir göz atalım:

Free Fire Bir Karakterin İsmi Nasıl Değiştirilir?

390 puan kazandıktan sonra Free fire’da IGN (karakter) adını değiştirme seçeneğine sahip olursunuz. İsminizi değiştirmek istiyorsanız, oyun içi Elmas birimini kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İsminizin oyun içindeki kimliğiniz olduğunu unutmayın, bu yüzden dikkatlice seçmekte fayda var. Bir adı değiştirmek için yeterli paranız olduğunda aşağıdaki adımları izleyin.

  1. Ekranın sol üst köşesine gidin ve profil başlığına tıklayın.
  2. Profil açıldıktan sonra, sarıyla vurgulanan ‘adı değiştir’ seçeneğini tıklamanız gerekir.
  3. Şimdi, istediğiniz karakter adını girebileceğiniz yeni bir diyalog kutusu göreceksiniz.
  4. Karakter takma adını değiştirmek için ‘390 elmas’ seçeneğine tıklayın.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir