1. Anasayfa
  2. Grafik Tasarım

FotoJet - Hızlı ve Kolay Fotoğraf Tasarımı ve Düzenleme

FotoJet, hızlı ve kolay fotoğraf tasarım ve düzenleme aracını ücretsiz deneyin!

Fotojet – Online Grafik Tasarım, Kolaj Yapıcı, Fotoğraf Düzenleyici
0

FotoJet Nedir?

FotoJet, fotoğraf kolajları ve grafik tasarımları için özelliklere sahip, fotoğraf düzenleme için çevrimiçi bir araçtır. Ayrıca, Windows ve Mac uygulamalarına sahiptir. 2006’dan beri faaliyet gösteren özel bir grafik yazılımı geliştirme şirketi olan PearlMountain Limited tarafından geliştirilmiştir.

200’den fazla ülkeye yayılmış milyonlarca kullanıcı FotoJet‘i kullanıyor. Araç oldukça ucuz ve kullanımı kolaydır. Bu, yeni başlayanlar için oldukça mükemmel bir seçenektir.

FotoJet uygulamasında neler var hep birlikte görelim.

FotoJet Özellikleri

Bu web uygulaması, şirketinizin bulabileceği güzel ve kullanışlı birden fazla özellik sunar.

Grafik Tasarımcı

FotoJet grafik tasarımcısı bu gösterinin yıldızı olarak karşımıza çıkıyor. Bununla beraber, sıfırdan yeni grafikler oluşturabileceksiniz. Adobe Photoshop biraz beceri gerektirse de, herkes bu araçla harika görüntüler tasarlayabilir.

Şablonlar açısından, FotoJet kesinlikle yapabileceğiniz her şeyi sunar.

  • YouTube kanal resmi
  • Instagram fotoğrafları
  • Kartvizit
  • Karton kapaklı dergiler

FotoJet şablonlarından birini kullanmak istemiyorsanız ve özel boyutlu bir grafik oluşturmak istiyorsanız, premium bir hesaba ihtiyacınız vardır.

Fotoğraf Düzenleyici

FotoJet FotoJet Fotoğraf Düzenleyici

FotoJet, size şu konularda yardımcı olabilecek bir Fotoğraf Düzenleyiciye sahiptir:

  • Yeniden boyutlandırma
  • Renkleri ayarlama
  • Parlaklığı değiştirme
  • Görüntünün bölümlerini kırpma
  • Metin bindirmeleri ekleme

Ve daha fazlası!

İllüstrasyon (Clipart) genellikle bu gibi programlarla göz ardı edilir, ancak FotoJet, resme tek bir tıklamayla ekleyebileceğiniz güzel bir grafik seti sunar. Bu uygulamada sosyal medya simgeleri gerçekten göze çarpıyor.

Otomatik odaklama, görüntü keskinliği ve gürültü azaltma gibi diğer fotoğraf düzenleme seçenekleri,premium bir hesaba kaydolduktan sonra kullanılabilir hale gelir.

Tüm seçenekleri gözden geçirmek ve mükemmel tasarımı bulmaya çalışmak için zamanınız yoksa, FotoJet editörü kullanışlı bir Otomatik İyileştirme düğmesi sunar. Fotoğrafınızın kalitesini artırır ve tek bir tıklamanın uygulanmasında daha net hale getirir. Ayrıca, resminizde bulduğu sorunları otomatik olarak düzeltebilir.

Kolaj Oluşturucu

Kolaj Oluşturucu

Araç, kolajlarınız için farklı şablonlar ve arka planlar kullanma seçeneği sunar.

Birçok FotoJet kullanıcı incelemesine göre, Fotoğraf Kartı, doğum günleri, düğünler ve yıldönümleri gibi özel günler için kartlar oluşturmanın hızlı ve kolay bir yoludur.

FotoJet Fotoğraf Izgarası, blogculara makaleleri için önizleme görüntüleri oluşturmanın hızlı ve kolay bir yolunu sunar.

Ek olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz 800’den fazla düzen vardır. Basit kaydırıcılarla görüntüler arasındaki yuvarlaklığı ve boşluğu da kontrol edebilirsiniz.

Kullanmak istediğim görüntüleri bulduktan sonra 30 saniyeden kısa bir sürede bir tane yaptım.

Ayrıca 3D grafikler, çizgi romanlar vb. yapmayı da deneyebilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı ve Arayüz

Sol araç çubuğundaki seçenekler arasında geçiş yapmak ve görüntünüzle ne yapmak istediğinizi tek bir tıklamayla seçmeniz yeterlidir. Programla birlikte gelen tasarımlar ayrı klasörlerde listelenir.

Metni düzenlemek de son derece kolaydır. Örneğin, FotoJet broşürümde, bir açılır çubuk kullanarak farklı yazı tipleri ve boyutlar arasında geçiş yapabildim.

Kullanıcıların kafa karıştırıcı bulabileceği tek şey katmanlama sistemidir. Ayrı bir panele sahip olan Photoshop’un aksine, FotoJet ileri/geri sistemi kullanır. Temel olarak, bir grafiğe tıklar ve ileri mi yoksa geri mi taşımak istediğinizi seçersiniz.

Bilgisayar uygulaması, tarayıcı sürümüyle tamamen aynıdır. çevrimiçi uygulamaya tamamen benzer.

FotoJet Fiyatlandırma

FotoJet Fiyatlandırma ve Planlar
FotoJet Plus’a şimdi yükseltin ve tüm premium özellikleri ve kaynakları kullanın.

Peki, FotoJet ücretsiz mi?

Ücretsiz bir sürümü var, ancak oldukça sınırlı.

En büyük sorun, hesabınızı yükseltene kadar nihai ürünü indiremez veya paylaşamazsınız. Windows / Mac kullanıyorsanız, tasarımlarınızı kaydedebilirsiniz, ancak görüntünün tam ortasında büyük bir FotoJet filigranı olacaktır.

Ücretsiz sürüme alternatif olarak, FotoJet, Plus planını $ 6.99 / month karşılığında sunuyor. Ve uzun vadede atlamaya hazırsanız, sadece $ 3.33 / ay anlamına gelen $ 39.99 / year karşılığında alabilirsiniz.

Bununla birlikte, FotoJet Mac veya Windows sürümleri fiyatlandırmada farklılık gösterir. Bazı özelliklerini ayrı ayrı alabilirsiniz.

FotoJet’in fiyatlandırma yapısına bir göz atalım.

Çevrimiçi uygulamanın premium sürümünü incelemek istiyorsanız, FotoJet’in deneme sürümü bulunuyor. Tamamen ücretsizdir ve yedi gün sürer.

Ancak, ücretsiz denemenin kilidini açmak için kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Aboneliği iptal etmezseniz, deneme süresi sona erdiğinde otomatik olarak ücretlendirilirsiniz. Deneme sürümünüzü istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

FotoJet İndir

FotoJet Designer for Windows sürümünü aşağıdaki butondan indirebilirsiniz;

Windows için FotoJet Designer’ın yardımıyla teknik beceri gerektirmeden herkes kişisel veya profesyonel kullanım için benzersiz tasarımlar oluşturabilir.

FotoJet Designer for Windows indir

FotoJet Collage Maker for Windows sürümünü aşağıdaki butondan indirebilirsiniz;

Yalnızca fotoğraf ızgaraları ve kolajlar oluşturmanıza değil, aynı zamanda dakikalar içinde fotoğraf kartları, posterler ve çizgi romanlar oluşturmanıza olanak tanıyan basit ve hızlı bir kolaj uygulaması!

FotoJet Collage Maker for Windows indir

FotoJet Photo Editor for Windows sürümünü aşağıdaki butondan indirebilirsiniz;

Fotoğraflarınıza harika bir dokunuş katmak için güçlü bir fotoğraf düzenleyicidir. FotoJet Photo Editor ile fotoğraflarınızı dakikalar içinde kolayca bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz!

FotoJet Photo Editor for Windows indir

FotoJet İnceleme Kararı

Peki, FotoJet ne kadar iyi ve mevcut diğer seçeneklerle karşılaştırıldığında nasıl bir performans sergiliyor?

Bu FotoJet incelemesi için programı kapsamlı bir şekilde test ettikten sonra, bulabileceğiniz en basit grafik araçlarından biri olduğu konusunda hiç bir şüphem yok.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir