İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android
  3. Facetune2 Android APK indir – Selfie Fotoğraf Düzenleyicisi

Facetune2 Android APK indir – Selfie Fotoğraf Düzenleyicisi

Facetune2 Android APK indir – Selfie Fotoğraf Düzenleyicisi

Facetune2, fotoğraflarınızı düzenlemek ve sosyal medyada paylaşmak için profesyonel görüntü istiyorsanız, tüm ayrıntıları düzeltebileceğiniz harika bir uygulamaya ihtiyacınız var.

Piyasada resimleri düzenlemenize izin veren farklı uygulamalar var, ancak en iyisini arıyorsanız, o zaman Facetune’a ihtiyacınız var. Bu uygulama son derece popüler ve çok basit ve kullanımı kolay olan ikinci sürüm olan Facetune 2‘yi indirebilirsiniz.

Facetune, birçok insanın özçekimlerini ve resimlerini değiştirmek ve düzenlemek için kullandığı, profesyonel görünmelerini ve neredeyse bir dergiden çıkmalarını sağlayan çok popüler bir uygulamadır. Size fotoğrafları düzenlemek için birçok seçenek sunan eksiksiz bir araçtır ve sosyal medya sonuçlarına, özçekimlere ve cihazınızdan kolayca yapabileceğiniz diğer basit ayarlamalara odaklanır.

Facetune2, onunla yapabileceğiniz her şey ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bu yazıyı okumaya devam edin. Ayrıca, yazının sonunda size sadece birkaç adımda Facetune 2’yi nasıl kolayca indireceğinizi açıklayacağız.

Facetune2 ile yapabileceğiniz her şey

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, bu uygulama ile resimlerinize birçok şey yapabilirsiniz. Instagram gibi sosyal medyanızda harika düzenlemeler yapmak istiyorsanız mükemmel bir uygulamadır. Bu uygulama ile profesyonel olmanıza veya fotoğrafçılık hakkında fazla bilgi sahibi olmanıza gerek yok, çünkü uygulama çok sezgiseldir ve sonucu beğenene kadar değiştirebilirsiniz.

Her şeyden önce, uygulamanın önceden belirlenmiş bir ayarı vardır, bu nedenle her şeyi manuel olarak değiştirmek zorunda değilsiniz, sadece bir filtre veya beğendiğiniz bir ayar seçin. Bu seçenek çoğunlukla parlaklığı, gölgeleri, renk dengesini ve doygunluğu değiştirir. Ayrıca resmi kesmek, yeniden boyutlandırmak, döndürmek vb. Gibi temel araçları da seçebilirsiniz. Bu temel ayarlama ile resminizi hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Yüzünüzün özel özelliklerini veya arka plandan düzenlemek istiyorsanız, harika olan özel araçlara sahipsiniz. Örneğin, beyaz bir gülümsemeye sahip olabilir, sivilceleri silebilir, kırmızı gözleri silebilir, göz torbalarını silebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Resimde görmek istemediğiniz kusurları silebilir veya değiştirebilirsiniz. Ayrıca, daha da yaratıcı olabilir ve saç renginizi değiştirebilir, yüzünüzdeki özellikleri yeniden boyutlandırabilir, biraz makyaj yapabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Özçekimler için harika bir uygulama

Bu uygulama ile ilk sürümü arasındaki temel fark, bu uygulamanın daha çok özçekimlere odaklanmış olmasıdır. Kusurları gidermek ve resimlerin sunulma şeklini değiştirmek için tüm araçlara sahip mükemmel bir uygulama. Ücretsiz araçları vardır, ancak tüm tamamlayıcıları almak için abone olabilirsiniz. Örneğin, cildinizdeki kusurları silmek ve pürüzsüzleştirmek için araçlar edinebilirsiniz.

Bu uygulamada bulacağınız diğer inanılmaz araçlar, resminize ekleyebileceğiniz, parıltı, makyaj, farklı filtreler ve benzeri özel efektlerdir. Bu, özçekimleri düzenlemek için açık ara en eksiksiz uygulama, böylece ihtiyacınız olabilecek her şeyi bulacaksınız.

Ayrıca Facetune 2’de vücudunuzu veya yüzünüzü yeniden şekillendirmek veya yeniden boyutlandırmak için profesyonel araçlara sahip olacaksınız, bu şekilde resimlerinizde simetri elde edebilir ve mümkün olan en iyi sonuçları elde edebilirsiniz. Bu araçlar, resmi anormal şekillerde değiştirmez, ancak çok güçlüdürler, bu nedenle sadece birkaç düğmeyle inanılmaz sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu uygulama ile istediğiniz her şeyi değiştirin.

Gördüğünüz gibi, bu uygulama tüm özçekimlerinizi düzenlemek ve ardından bunları sosyal medyaya yüklemektir. Akıllı telefonunuza nasıl alabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, bu yazıyı okumaya devam edin çünkü size Facetune 2’yi cihazınıza nasıl indireceğinizi açıklayacağız.

Facetune2 ücretsiz mi?

Tam özellikleri açık Facetune2 Android APK deneyimini arıyorsanız, özçekiminizi bir sonraki seviyeye taşıyacak ve herkesin kaydırmayı bırakmasını sağlayacak özçekimlerinizi sağlayacak ek güçlü araçların kilidini açmak için aylık veya yıllık olarak bir VIP aboneliği satın alın.

Facetune2 nasıl indirilir?

Facetune2, Appstore ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilir ve kullanımı ücretsiz araçlara ve özelliklere sahiptir.

Facetune2 Android APK indir

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap