1. Anasayfa
 2. Dijital Pazarlama

Toplu E-posta Göndermek İçin En İyi 10 Toplu E-posta Programı

Toplu E-posta Göndermek İçin En İyi 10 Toplu E-posta Programı
0

Toplu E-posta yazılımı, işletmelerin tek seferde maksimum hedef kitleye ulaşmasını kolaylaştırmak için şirketlerin hedef kitleye e-posta göndermesine olanak tanır.

Mailleri tek tek göndermek hem zor hem de imkansız hale geliyor. Bu uygulama aynı anda yüzlerce kişiye mesaj göndermenize yardımcı olur. Hemen hemen tüm büyük ve küçük şirketler bu yazılımı tüm müşterilere ulaşmak için kullanır. Büyük ölçüde, şirketler bu yazılımı müşteri listesine pazarlama e-postaları göndermek için kullanır.

Toplu e-posta yazılımı, bir seferde maksimum e-posta göndermenizi gerçekten kolaylaştırır. Ayrıca, amaca göre e-postalar oluşturmanıza olanak tanır. Yazılımların çoğu ayrıca size e-posta şablonları, posta planlama ve uzman desteği ile yardımcı olur. Toplu e-posta yazılımı, görevi basitleştirir ve hedef kitleyi çekmek için akılda kalıcı e-postalar oluşturmanıza yardımcı olan birçok özellik sunar.

Toplu E-posta Göndermek İçin En İyi Toplu E-posta Programları

Bu nedenle, işinizi kolaylaştırmak için yeni kurulan şirketler ve yerleşik şirketler için yeterli olacak en iyi 10 toplu e-posta yazılımını tartışacağım. Firmanızın en iyi e-posta pazarlama yazılımı için seçebileceğiniz tüm seçenekler arasından en iyi 10 toplu e-posta yazılımına göz atalım.

1. ACTIVE CAMPAIGN

Toplu E-posta Göndermek İçin En İyi Yazılım

Hiç şüphe yok ki, Active Campaign en iyi e-posta pazarlama yazılımlarından biridir. Bu yazılım sayesinde toplu e-posta göndermek daha kolay hale geliyor. Active Campaign, size e-posta oluşturma, yönetme, e-posta optimizasyonu ve çok daha fazlasını sağlayan hepsi bir arada bir e-posta pazarlama yazılımıdır.

Özellikleri

 • Sınırsız e-posta göndermek için ücretli sürümlerden herhangi birini seçebilirsiniz.
 • Size diğer yazılımlardan daha gelişmiş özellikler sunar.
 • Olağanüstü otomasyon detayları nedeniyle işletmeniz için Active Campaign’den daha iyi bir yazılım bulamazsınız.

Fiyatlandırma

Yazılım tarafından sunulan dört ücretli plan vardır. Lite sürüm, en fazla 3 kullanıcı için aylık 9 ABD dolarına mal olur. Artı ücretli sürüm planı size aylık 49 ABD dolarına mal olur. Gelişmiş özelliklere erişmek istiyorsanız, profesyonel ve kurumsal sürümler sizin için mükemmel şekilde çalışacaktır.

2. AWEBER

AWeber, iş dünyasında en çok kullanılan e-posta pazarlama yazılımlarından biridir. Bu uygulama, küçük ve büyük tüm kuruluşlar için mükemmel bir şekilde çalışır. En eski ve en çok kullanılan yazılımlardan biri olduğu için birçok şirket tarafından kullanılmaktadır. AWeber size görevinizi basitleştiren kolay bir arayüz sağlar. Ayrıca, e-posta şablonlarına, e-posta pazarlamasına, e-posta aramasına ve çok daha fazlasına kolay erişim sağlayarak görevinizi kolaylaştırır. Yazılımın sunduğu özellikler listesine bir göz atalım.

Özellikleri

 • Küçük ve büyük kuruluşlar için birçok pazarlama aracı sunar.
 • HTML e-posta şablonlarına, e-posta yönetimine ve diğerlerine erişim sağlar.
 • Bu yazılım en iyi pazarlama özelliklerini sunar.
 • Ayrıca, size canlı sohbet, e-posta desteği seçeneği sunar. Ayrıca yazılımın sağladığı eğitimler aracılığıyla yazılımın çalışmasını öğrenebilirsiniz.

Fiyatlandırma

AWeber size yalnızca sınırlı sayıda abone için ücretsiz bir plan sunar. Yalnızca ilk 500 abone ücretsiz plan abonesi kullanabilir. Abone artışıyla birlikte planın ücreti aylık 19 ABD dolarıdır. Ayrıca yıllık ve üç aylık ücretli planları da seçebilirsiniz.

3. MAILCHIMP

En çok kullanılan e-posta pazarlama yazılımlarından biri olan MailChimp, dünya çapında en iyi hizmeti sağlayan en iyi toplu e-posta yazılımıdır. MailChimp, görevinizi kolaylaştıran birçok harika e-posta özelliğiyle birlikte gelir. Sürükle ve bırak yöntemi, e-posta oluşturmada size yardımcı olur ve segmentasyon yoluyla gruplar oluşturmanıza olanak tanır.

Özellikleri

 • Müşterilerin zamanlamalarına göre e-postaları planlamanıza olanak tanır.
 • MailChimp, yazılımı WordPress ve diğer *
 • MailChimp, diğer yazılımlardan farklı olarak pek çok e-posta otomasyon özelliği sunmaz.
 • Diğer yazılımlar gibi, uygulama da canlı sohbet yapmanıza izin verir ve size bilgi amaçlı temel yazılım eğitimleri sağlar.

Fiyatlandırma

MailChimp size herhangi bir maliyet getirmez. Bu uygulama, kullanıcılara sınırsız hizmet sağlayan ücretsiz e-posta pazarlama yazılımlarından biridir.

4. SENDINBLUE

Hedef kitleye toplu e-posta göndermek için en iyi uygulamalardan biridir. Sendinblue, e-posta pazarlaması, sohbetler, sözleşme postaları ve çok daha fazlası gibi işlemleri gerçekleştirmenizi sağlar. Özellikleri, bu uygulamayı firma iletişim yönetiminiz için mükemmel kılar. Ek olarak, bu uygulama şirketlerin müşterilerle daha iyi ilişkiler kurmasına yardımcı olur. Yazılım, hedef kitlenin katılımına yardımcı olan segmentasyon özellikleri sağladığından, hedef kitlenize ulaşmanız daha kolay hale gelir.

Özellikleri

 • Size hızlı bir şekilde e-posta oluşturmayı kolaylaştıran bir e-posta oluşturucu sağlar.
 • Sendinblue, bir kişi adı ekleyerek oluşturduğunuz içeriği kişiselleştirmenizi mümkün kılar.
 • Ayrıca, size Facebook reklamları koyma, belgelere kaydolma, pazarlama reklamları yapma seçeneği sunar.
 • Postaların gönderilmesini istediğiniz zamanı ayarlayarak postaları planlamanıza olanak tanır.

Fiyatlandırma

Sendinblue, kullanıcılar için dört plan sunuyor: 24,99 $ için lite versiyonu, 38,99 $ için temel plan ve 65,95 $ için premium sürüm. Ayrıca yazılım, günde 300 e-posta göndermenize izin veren ücretsiz bir plan sunar.

5. HUBSPOT

Girişiminiz var ve hedef kitle ile nasıl ilişki kuracağınızı mı düşünüyorsunuz? Hubspot, müşterilerinizle ilgilenmenize yardımcı olacak ve onlarla bağlantı kurmanızı kolaylaştıracak bir uygulamadır. Bu yazılım, küçük ve büyük işletmeler için iyi çalışır. E-posta pazarlama stratejisi, kişiselleştirilmiş e-postalar oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca şablonlarınızı özelleştirebilir ve sürükle bırak yöntemiyle görsellere yerleştirebilirsiniz. Daha doğru bir şekilde anlayabilmeniz için özelliklere girelim.

Özellikleri

 • E-postalarınızı hızlı bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır.
 • Ayrıca, e-postaları zamana göre planlamanıza olanak tanır.
 • Sürükle ve bırak yöntemini kullanarak resim ekleyebilirsiniz.
 • İçeriğinizi kişiselleştirir.
 • Yazılım, izleyiciyle olan etkileşimin bir analizini sunar.

Fiyatlandırma

Hubspot yazılımı, şirketler için üç ücretli plan sunar. Ayda 39,95 ABD Doları tutarında bir başlangıç ​​planı, aylık 799,95 ABD Doları tutarında profesyonel bir plan ve aylık 3200 ABD Doları tutarında bir işletme planı ile başlar.

6. DRIP

Drip, müşteri ayrıntıları, verileri ve e-posta pazarlama mekanizasyonu gerektiren bir e-ticaret e-posta pazarlama yazılımıdır. Ayrıca, kullanıcılar için size 24×7 yardım sağlar. Yazılım, alınan müşterilerin yanıtını incelemek için e-posta sorgusu gerçekleştirir.

Özellikleri

 • Bu yazılım, sayfa tıklamalarına, izleyici yanıtlarına ve açılan e-postalara göre hedef kitleyi yönetmenize yardımcı olur.
 • Bu yazılım, pazarlama planlarınızı kişiselleştirmeniz için bir özellik sağlar.
 • Damlama yazılımı, yayınlanan e-postalarla ilgili bilgileri gösterir.

Fiyatlandırma

Bu uygulama size ücretsiz bir plan sürümü sunar. Ayrıca, ücretli plan 48,95 dolardan başlıyor. Her hesabı max 2500 kişi kullanabilir.

7. SENDBLASTER

SendBlaster, mükemmel bir düzen ile birçok e-posta göndermek için en iyi toplu e-posta yazılımlarından biridir. Bol sayıda şablona sahip yazılımlardan biridir. Bu yardımcı program aracılığıyla, her biri benzersiz bir şablon tasarımına sahip tüm e-postaları gönderebilirsiniz. Hedef kitlenizi çekmek için bu şablonlardan yararlanabilirsiniz.

Özellikleri

 • Bu yazılımla düzenleri düzenleyebilirsiniz.
 • Mükemmel haber bülteni tasarımını ortaya çıkarmak için uygulamayı posta şekillendirici ile birleştirmenize olanak tanır.
 • Yazılım araçları aracılığıyla tercih ettiğiniz dosyayı içe aktarabilirsiniz. Bununla, abonelerin her birine kişiselleştirilmiş e-postalar gönderebilirsiniz.
 • Ortak bir kişiyi paylaşanları listeden çıkarmanıza olanak tanır.

Fiyatlandırma

SendBlaster yazılımı, orta ölçekli şirketler için en iyi sonucu verir. İhtiyacınıza göre size hem ücretsiz hem de profesyonel plan sunar.

8. MAILJET

İşte firmanızın e-posta ve işlemlerini halletmeniz için bir seçenek daha. MailJet, tüketiciler listesine toplu e-posta göndermeyi basitleştirmek için size e-posta ve işlem yöntemleri sağlar. E-postalarınızı mükemmel bir şekilde oluşturmanıza, yönetmenize, basitleştirmenize ve optimize etmenize yardımcı olur. Yazılım, oluşturduğunuz e-postaların genel bir incelemesini verecektir. Gerçek zamanlı izleme, performansınızın eksiksiz bir incelemesini sağlar; bu nedenle, en iyi e-posta içeriğini oluşturmanıza yardımcı olur.

Özellikleri

 • Yazılımın şablon galerisinden e-posta oluşturma için uygun olanı seçebilirsiniz.
 • MailJet, kullanıcının gerçek zamanlı olarak işbirliği yapmasına ve çalışmasına olanak tanır. MailJet’in size sunduğu benzersiz özelliklerden biridir.
 • Favori şablonlarınızın tercih ettiğiniz bölümünü seçebilir ve seçebilirsiniz.
 • Size kullanıcı listesini kademeli olarak artıran bir abonelik formu verir.

Fiyatlandırma

Bu yazılım size ayda 6000 e-posta göndermenize izin veren ücretsiz bir plan sunar. Daha fazla e-posta göndermek istiyorsanız, ihtiyacınıza göre temel veya premium planı seçebilirsiniz. 30000 e-posta aboneliği istiyorsanız, size 9 dolara mal olacak temel ücretli planı seçebilirsiniz. Premium sürüm size aylık 19 dolarlık bir plan sunuyor.

9. SENDPULSE

Bu yazılım, e-postalarınızı oluşturmanıza yardımcı olacak bir sürükle bırak düzenleyiciyle birlikte bir pazarlama platformu sağlar. Ayrıca yazılım, abonelik formu, katalizör e-postaları ve raporlama vb. gibi özellikler ekler. Mobil yazılım, e-posta sorununun sonucunu gözden geçirmenizi sağlar.

Özellikleri

 • Sürükle bırak düzenleyicisini uygulamak için 130’dan fazla şablon vardır.
 • Hangi cihaza sahip olduğunuz önemli değil ve e-postalarınız cihazdan bağımsız olarak iyi görünecek.
 • Yazılım, herhangi bir abonelik formu oluşturmanıza olanak tanır.

Fiyatlandırma

SendPulse, kullanıcılarına üç ücretli plandan herhangi birini seçmelerini sağlar. Kolayca erişilebilen temel bir ücretsiz sürümle başlayarak. Profesyonel sürüm ve kurumsal sürüm, sırasıyla 59 $ ve 219 $ ‘a mal olacak.

10. PEPIPOST

Pepipost, hedef kitleye toplu e-postalar göndermenizi sağlayan bulut tabanlı bir uygulamadır. Bu yazılım, onu diğer platformlara bağlamanıza izin verir.

Özellikleri

 • Bu, yapay zeka üzerinde çalışan yazılımlardan biridir.
 • E-postaları kolay ve hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.
 • Size olayların gerçek zamanlı bildirimini verebilir.

Fiyatlandırma

Pepipost, bir kerelik yatırım olarak 10 dolarlık bir plan sunuyor. Üstelik yazılıma ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Ayrıca kullanıcılar için ücretsiz bir deneme sürümü sunar.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir