1. Anasayfa
  2. Sağlık

Emla Krem SGK Karşılıyor Mu 2024

Emla Krem SGK Karşılıyor Mu 2024

Emla Krem SGK Karşılıyor Mu? Kategorisinde en çok tercih edilen kremlerin başında gelen, Emla Krem bir çok amaç için kullanılan oldukça başarılı bir lokal anestezi (bölgesel uyuşturma) kremidir. Daha çok kadınlar tarafından kullanılan bir krem olsa da, erkekler tarafından da tercih edilmekte ve özellikle ağda işlemlerinde kullanılan Emla Krem, bunun yanında dövme öncesi ve sonrasında acıyı azaltmak için dövme ustaları tarafından kullanılmaktadır.

Emla Krem SGK Karşılıyor Mu?

Paket olarak satıldığında oldukça pahalı bir krem olan Emla Krem, Geçtiğimiz 2020 yılına kadar SGK kurumu tarafından karşılanan bir krem olan Emla Krem, daha sonra amaç dışı kullanım ve talepten dolayı SGK tarafından, karşılanan ilaç listesinden çıkarılmıştır.

Komple paket fiyatı pahalıya geldiğinden ve kullanacağınız işleme göre 1 tüp işinizi göreceği için, dilerseniz bu kremi tek olaraktan satın almanız mümkün. Bunun için Eczacınıza tek olarak satın almak istediğinizi belirmeniz yeterlidir.

Bu yazımızda, SGK tarafından karşılanıp, karşılanmadığı merak konusu olan ve çokça kullanılan bir krem olan, Emla Krem SGK tarafından Karşılanıyor mu? sorusuna açıklama getirdik. Emlak krem size pahalı geliyorsa, eczacınıza muadili krem olup olmadığını sorabilirsiniz. Aynı işlevi gören başka markalara ait aynı kremler mevcut ve daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Emla Krem Fiyatı

Emla Krem’in fiyatı, ambalaj boyutu, konsantrasyonu ve satın alınan bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca, ürünün eczanelerdeki fiyatı ile çevrimiçi platformlardaki fiyatı arasında farklılıklar olabilir. Bu nedenle, en güncel ve doğru fiyat bilgisini almak için doğrudan eczanelerle iletişim kurmak daha doğru olacaktır.

Emla Krem almayı düşünen kullanıcıların, ürünün fiyatının yanı sıra kullanım şekli, dozajı ve olası yan etkileri hakkında da bilgi sahibi olmaları önemlidir.

2023 yılı itibarıyla Emla Krem’in fiyatı: 855.57₺ olarak belirlenmiştir.

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir