1. Anasayfa
  2. Sektörel

Ekstrem Deneyim Hediyesi ile Sevdiklerini Şaşırtın!

Ekstrem Deneyim Hediyesi ile Sevdiklerini Şaşırtın!

Ekstrem sporlar, bazılarımız için hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır. Hayatta verdiğimiz zorunlu mücadelelere benzeyen bu sporlar, boş zamanlarımızı değerlendirebileceğimiz çok daha eğlenceli ve haz duyacağımız aktiviteler haline getiriyor. Sınırları zorlamayı, kendini pek çok alanda fiziksel ve duygusal açıdan test etmeyi sevenler için harika bir alan yaratıyor. Ekstrem sporlar, gittikçe popülerlik kazanmakla birlikte, hayatımıza farklı alanlardan da giriş yapabiliyor. Hediye ve sürpriz olarak sunulması gibi, okullarda ve spor salonlarında, bizler için hazırlanan programlar gibi veya halka açık parklarda bile karşımıza çıkan spor aletleri gibi. Peki, sizler bu ekstrem dünyaya ilk ne zaman adım attınız? Ya da bir an önce bir adım atıp, ruhunuzda yeni duygular uyandırmayı ne zaman düşünüyorsunuz? Eğer bu konuda kendinizi hazır hissediyor ve yeni maceralara atılmak için dört gözle bekliyorsanız, bodo’nun yaratıcı hediye dünyasıyla tanışma vaktiniz gelmiş demektir. Bodo.com’un yenilikçi deneyimleri sayesinde, bu heyecanı yalnızca kendiniz için değil sevdikleriniz için de hediye niteliğinde satın alabilirsiniz.

Tırmanış

Biz farkında olmasak da, daha küçük bir çocukken tanışırız, tırmanış heyecanıyla. Kendi bahçemiz veya komşuların bahçesindeki ağaçların tepesindeki lezzetli meyvelere ulaşmak için içimizde olduğunun farkında bile olmadığımız bir cesaret göstererek, düşünmeden hedefe doğru dört kolla ulaşmaya çabalarız. Hatta kimilerimiz bu tırmanışı öyle sever ki, ağaçta meyve olmasa bile, o tepeye tırmanıp, kendiyle gurur duyma dürtüsüne engel olamaz. Daha şanslı bir çocukluk geçirdiyseniz, sadece ağaçlarda değil, parklardaki tırmanma duvarları veya dağlarda ki kayalıklarla karşılaşmışsınızdır. O zamanki içinizde barınan cesareti ve hedefe ulaşmanın verdiği benzersiz duyguyu, tekrar hatta daha eğlenceli ve profesyonel bir biçimde yaşamak isterseniz, bodo.com’un sunduğu, Tırmanış Eğitimi’ni bir an önce deneyimlemek isteyebilirsiniz. Bu alana ilgi duyduğunu bildiğiniz veya duyacağını düşündüğünüz yakınlarınızın, özel günleri için harika bir hediye seçeneği yaratan bu deneyimi kaçırmayın! Bodo, yaşamımızın en önemli parçası diyebileceğimiz deneyimleri, onlarca farklı alandan bir araya topladı. Bodo’dan alacağınız her deneyimde, pozitif enerjinin ruhunuzu ve bedeninizi sardığını hissedeceksiniz.

Tırmanış Eğitimi

Elbette her sporda olması gerektiği gibi tırmanışın da eğitimini alarak rutin bir spor haline getirmeniz çok daha iyi olur. Türkiye’nin en büyük ve en iyi tırmanış salonunda, eski Türk milli takım sporcularından alacağınız eğitimler sonrasında, uygulamalı olarak aktiviteyi gerçekleştireceksiniz. Salona girerken rahat kıyafetler giymeli, ve uzmanlar eşliğinde başlangıçtan önce ısınma egzersizleri yaparak vücudunuzu bu maceraya hazırlamalısınız. Daha sonra, kurumun sağladığı tırmanış ayakkabılarını giyip, tırmanma tozunu kullandıktan sonra başlayabilirsiniz. 4,5 metre yüksekliğe tırmanmanız beklenir ve ders süresi boyunca çeşitli teknikler özenle anlatılır. Dilerseniz arkadaşınız ve kendiniz için deneyimi satın alıp hem ona hafta sonunu farklı ve sizinle geçirmesi için hediye vermiş olursunuz, hem de boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz yeni bir alan edinirsiniz. Bodo ile hayatı farklı yaşayın.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir