1. Anasayfa
  2. Gündem

Ekonomik Kalkınma İçin Sektörlere Düşen Görev

Ekonomik Kalkınma İçin Sektörlere Düşen Görev
0

Ülkemiz ve dünya ülkeleri 1 yılı aşkın süredir pandemi salgını alanında zorlu bir süreç yaşıyor. Bu salgın sağlık alanında büyük kayıplara sebep olurken aynı zamanda maddi anlamda da sıkıntıların ortaya çıkmasına sebep oldu. Bu durum için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapmış olduğu çağrı işe yaradı ve Naifoğlu Holding yetkilileri kamuoyuna açıklama yaptı. “Cumhurbaşkanımızın yapmış olduğu açıklama bizlere de görev ve sorumluluk düştüğü konusunda etkili oldu. Ülkemizde faaliyette olan benzinlik sayımızı 50’den 250’ye yükseltiyoruz açıklamalarında bulundu.

3 Bin Adet Akaryakıt İstasyonu Personeli İstihdam Edilecek

Holding yetkililerince yapılan açıklamada Class akaryakıt Naifoğlu Holding istasyonları portföyüne 200 adet daha hizmet alanı ekleneceği belirtildi. Türkiye’ye yatırım yapmak için en özel dönemin bu dönem olduğunu ifade eden yetkililer, diğer sektörlere de çağrı yaptı. İş dünyasının Türkiye’ye iş alanında yatırım yaparak Cumhurbaşkanımızın bu açıklamalarına destek olacaklarını belirten yetkililer, böylelikle personel istihdam sayısının da artacağına değindiler. Ülkemiz açısımdan bu hizmetlerin büyük önem taşıdığı da yapılan açıklamalar arasında bulunuyordu.

2023 Yılına Kadar 3 Bin Personel 250 Benzin İstasyonu

Ülkemizde var olan 50 benzinlik 2023 yılına kadar 250 sayısına ulaşacak ve Türkiye’nin dört bir yanında hizmet sunacak. Böylelikle bu benzinliklerde çalışmak için 3 bin adet personel istihdamı yapılacak. Class akaryakıt firmasının bu önderliği ülkede pozitif anlamda gelişmeler olacağı konusunda da destek sağlıyor.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir