1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Dijital Girişimci Oğulcan ALUŞ’tan dev hamle!

Dijital Girişimci Oğulcan ALUŞ’tan dev hamle!
0

Ülkemiz çapında gelişim sağlamakta olan dijital ortam hizmetleri Nivrasyon ile faaliyet alanını geliştirmiş durumdadır. Günümüz yatırımları arasında en önemlilerinden biri sayılan Nivtu şirketi, Oğulcan Aluş önderliğinde özellikle sosyal medya üzerinde faaliyet göstermeye devam etmektedir. Ege Bölgesinde göstermiş olduğu dijital işlem faaliyetleri ile adından sıklıkla söz ettiren Oğulcan Aluş, yeni kurulan Nivtu firmasının da hayata geçmesini sağlayan isim oldu. Oğulcan Aluş, ‘’2016 yılında hayata geçirdiğimiz Nivrasyon ile ülkemizde yer alan interaktif ortamın gücünü kanıtlamaya çalışıyoruz. 2021 yılının en yeni girişimi olan Nivtu ile bizim belirlediğimiz çıtayı en yukarı çıkarmaya ve dijital işlemler adına en iyisi olmaya geliyoruz.’’ diye açıkladı.

‘’28 Şehirde 32 Bayi’’

2016 yılında yalnızca Ege Bölgesinde kurularak çevre illerde yer alan müşterilerine hizmet sunmaya başlayan Nivrasyon firması, günümüzde ekibine kattığı kaliteli isimler ve çeşitli girişimler sayesinde faaliyet alanını oldukça genişletebilmiş gözüküyor. Bu konuda açıklamalarda bulunan Oğulcan Aluş, ‘’Ege Bölgesinde başlatmış olduğumuz faaliyetleri, 28 şehir ve 32 bayi konumuna çıkartabilmiş durumdayız. Yakın zamanda gerçekleştirdiğimiz profesyonel sosyal medya adımları ile ülkemizi yalnız ulusal platformlarda değil uluslararası arenada dahi temsil etmeye devam edeceğiz. Nivtu firması, dijital ortam içerisinde yakın zamanda gerçekleşecek olan yüksek faaliyet alanının ilk kanıtıdır’’ dedi.

Nivtu ile Profesyonel Sosy Medya Hizmetleri

Sosyal medya görsel üretimi üzerinde gerçekleşmekte olan işlem pazarının yaklaşık yüzde kırkını ellerinde bulundurduklarını açıklamakta olan Oğulcan Aluş, ‘’Profesyonel işlem birimleri bakımından sosyal medya platformlarının oldukça güçlü bir alan olduğuna inanıyoruz. Ülkemizde popüler olarak tercih edilen sosyal medya oluşumları içerisindeki ticari faaliyetlerin yaklaşık yüzde kırkını biz gerçekleştiriyoruz. Bize güvenerek işlem ağımıza dahil olan müşteriler, ticaret hacminde gözle görülür seviyelerde yükselme yaşamaktadırlar. Ülkemiz çapında yüksek işlem ağına sahip olduğu bilinen Nivrasyon, Oğulcan Aluş önderliğinde yakın zaman içerisinde ülkemizi uluslararası platformlarda da temsil etmeye başlayacaklarını da ayrıca duyurmuştur.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir