1. Anasayfa
  2. Sektörel

Darphin

Darphin

Darphin Ürünleri Hakkında

Darphin marka ürünler her şeyden önce en saf bitki özleri seçilerek üretildi. En taze ve en saf içerikleri seçilerek bitkilerin en aktif yerleri kullanıldı. Ve ortaya böylesine muhteşem saflıkta ve kalitede ürünler çıktı.
Bu botanik içerikli özelliklere sahip ürünler cilde derinlemesine etki ederek dokusunu yeniler. Oldukça lüks bir cilt bakımına kavuşmuş olursunuz.

En önemlisi de Darphin ürünleri kesinlikle paraben, mineral yağ, ftalat ve formaldehit içermez. Her cilt ve bakım ürününde olduğu gibi düzenli kullanım sonunda harika sonuçlar gözlemleyebilirsiniz.

Darphin Hydraskin Light Nemlendirici Krem

Normal ve karma ciltler için mükemmel bir nemlendiricidir. Jel formu ve hafif yapısı oldukça yüksek bir performans sergiler. Nemlendirici özelliğe sahip olan deniz börülcesi ile Fransız lavantası sayesinde derinlemesine bir cilt bakımı sağlar ve derinlemesine nem sağlar.

Cildin nem uyaran mekanizmaları harekete geçirilerek tüm nem depoları doldurulur. Makyajdan önce kullanıldığında tüm gün makyajın taze kalması sağlanır. Cildin ihtiyacı olan diğer kremlerle birlikte en saf ve ferah bakım sağlanarak istenilen sonuç alınır. Siz de Darphin Ürünleri kullanmak ve sonuçlarını görmek isterseniz https://www.kozmela.com/darphin sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir