1. Anasayfa
  2. Sektörel

Creatin Nedir?

Creatin Nedir?
0

İnsan vücudunun en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden birisi de amino asittir. Creatin bir amino asit türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Creatin daha çok vücut geliştirmecilerin kullandığı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Vücut geliştirme işlemi sırasında vücutta ciddi derece bir enerji kaybı yaşanmaktadır. Creatin vücudun enerji oranını yükselterek çalışma süresini uzatmaktadır. Creatin günümüzde sporcuların en çok kullandığı amino asit ürünüdür.

Vücut geliştirme esnasında kişiler ciddi oranda ATP harcamaktadırlar. Creatin vitamin ürünü vücudun kaybettiği ATP miktarını geri kazanılmasını sağlamaktadır. Creatin aynı zamanda kişilerin kas gelişimini de geliştirmektedir. Vücuda dolgunluk katmaktadır. Creatin ürünü kişilere ciddi derece de bir enerji olanağı sağlayarak, gücünüze güç katmaktadır.

Creatin Kullanımı

Her vitamin bar ürününün bir kullanım hususu olduğu gibi Creatin vitamin ürününün de bir kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Ürünü kullanırken mutlaka antrenmandan önce kullanılmasına dikkat etmemiz gerekmektedir. Aynı zamanda doz aşımına dikkat edilmesi gerekmektedir. Dozun aşılması durumunda kişiler de ciddi derecede kalp sorunları yaşanacaktır. En gelişmiş, en kaliteli, orijinal Creatin ürünlerine ulaşmak için https://www.protein34.com/kreatin linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir