1. Anasayfa
  2. İnternet Araçları

BitComet 1.95 Windows/macOS indir

BitComet 1.95 Windows/macOS indir
0

BitComet, BitTorrent ile tam uyumlu ücretsiz bir P2P istemcisidir ve HTTP ve FTP protokollerini kullanarak büyük dosyaları yüksek hızlarda indirmenize olanak tanır. Magnet Link, HTTP Seeding, DHT ağı ve UDP izleyici Protokolü v2 gibi birçok modern BitTorrent protokolünü destekler.

BitComet Genel Bakış

BitComet bir BitTorrent/HTTP/FTP indirme istemcisidir ve birçok modern bittorrent protokolünü destekler, örneğin Magnet Link, HTTP Seeding, DHT ağı, UDP izleyici Protokolü v2. Ekme makinesi ayrıldığı için birçok torrent indirmesi %99’da takılı kaldı.

Eşsiz Uzun Vadeli Seeding Teknolojisini kullanarak performansı artırmaya çalışır. Bu teknoloji, indirmelerinizi tamamlamanıza yardımcı olacak daha fazla Seeding bulabilir.

Eski günlerde, bittorrent istemcileri, büyük miktarda okuma ve yazma verisi ile sabit sürücünüze zarar verebilirdi. BitComet, verileri bellekte önbelleğe alarak ve böylece sabit sürücünüze daha az erişerek bu sorunu çözen ilk istemcidir.

Bu program video dosyalarını indirirken, dosyanın başlığını ve kuyruğunu en kısa sürede otomatik olarak indirmeye çalışacaktır. Böylece indirme işlemi sırasında videoyu önizlemek mümkündür.

İstediğiniz dosyaları seçmek yerine, geri kalanını seçmeden tüm bu dosya türlerini otomatik olarak almak için Video, Ses veya Resim’e bile tıklayabilirsiniz. Torrent çok sayıda karışık dosya içeriyorsa, ancak örneğin yalnızca görüntüleri istiyorsanız bu son derece yararlı olabilir.

BitComet 1.95 Windows/macOS indir

BitComet Özellikleri

  • Güçlü, hızlı ve kullanımı kolay
  • Uzun Süreli Seeding
  • Akıllı Disk Önbelleğe Alma
  • İndirirken Önizleme

Sistem Gereksinimleri ve Teknik Detaylar

  • Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 10/7/8/
  • İşlemci: Pentium IV veya üzeri
  • RAM: 1 GB RAM
  • Boş Sabit Disk Alanı: 200 MB veya daha fazla

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir