1. Anasayfa
  2. Rehber

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır? [Bimcell Kontör Yükleme]

Bimcell TL (Kontör) Yükle 2024
Bimcell TL Yükle

Bimcell TL yükleme, Bimcell hat sahiplerinin telefon hatlarına yükleme yaparak hattaki bakiyelerini artırmasına olanak tanıyan bir işlemdir. Bimcell TL yükleme işlemi, Bimcell’in sunduğu farklı yükleme yöntemleri aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

Bu yöntemler arasında Bimcell’in kendi mağazaları veya mobil uygulaması bulunmaktadır. Yükleme işlemi için belirli bir ücret ödenerek, yüklenen TL/Kontör miktarı hattın bakiyesine yansıtılır ve bu bakiye ile telefon görüşmesi yapabilir, mesaj gönderebilir veya internet kullanabilirsiniz.

Bimcell TL Nasıl Yüklenir?

Tutarla Kontör Yükleme uygulamasını kullanarak Bimcell seçeneğine tıklayın. Hemen ardından üst kısımda yükleme yapılacak telefon numaramızı girerek bimcell tl yükle kısmına tıklıyoruz. Ve yükleme yapılabilecek TL paketleri listeleniyor. Size uygun paketi seçip Kredi & Banka kartı veya Havale/eft yöntemleriyle ödeme yapabilirsiniz.

Öncelikle, bimcell kullanıcısı olarak cihazınızda “Bimcell Online İşlemler” uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Eğer henüz yüklemediyseniz aşağıdaki butondan, App Store veya Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bimcell Online İşlemler Android APK İndir Bimcell Online İşlemler iOS App Store İndir

Bimcell TL yükleme işlemi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. Uygulamayı açtıktan sonra altta bulunan “Lira İşlemlerim” seçeneğine tıklayıp hemen ardından sağ üst köşedeki “Lira Yükle” butonunu seçin.
  2. Yükleme yapılacak numarayı boş alana girdikten sonra “TL Tutarını Seçin
  3. Belirtilen TL tutarında yükleme işlemi yapabilirsiniz.Bimcell (Online İşlemler Uygulaması) TL Nasıl Yüklenir?
  4. Kredi kartı ile ödeme yapacaksanız, kart bilgilerinizi girin ve ödeme işlemini tamamlayın.

Bu adımları takip ederek kolayca bimcell TL yüklemesi yapabilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme en az ne kadar?

Bimcell en düşük ₺ yükleme tutarı 150₺‘dir. En fazla yükleyebileceğiniz tutar ise 450₺‘dir. Aşağıdaki tabloda belirtilen TL haricinde yükleme yapamazsınız.

150₺ 170₺ 200₺ 250₺ 300₺ 350₺ 400₺ 450₺

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir