1. Anasayfa
 2. Eğitim

Bilgi Sarmal Yayınları Kitaplarına Yakından Bakış

Bilgi Sarmal Yayınları Kitaplarına Yakından Bakış
0

Birkitapcim.com ilkokul, okul öncesi, lise, ortaokul ve üniversiteye hazırlık dönemindeki çocuklar ile gençler için çeşitli kitapların online satışını yapıyor. Sitede kaynağa ihtiyaç duyan öğrenciler ve eğitimciler için farklı yayınevlerine ait olan kitaplar bulunuyor. Web sitesinin incelenmesiyle ulaşılabilecek yayınevleri arasında ise Pelikan, Limit, Ephesus, Akıl Yolu, Bilgi Sarmal, Ankara, Delta, Pegasus, Sınav, Yargı, Misyon ve Murat gibi yayınevleri bulunuyor.

Üniversite Sınavına Hazırlanmak İçin Bilgi Sarmal Kitaplarıyla Tanışın

Kitap satışının yapıldığı yayınevlerine web sayfası üzerinde yer alan Markalar bölümünden ulaşılabiliyor. Bilgi sarmal yayınları kitaplarına ihtiyaç duyanlar yayınevi için hazırlanan sayfaya girerek satın alabilecekleri kitapları görebiliyorlar. Yayınevine ait olan kitaplar ise üniversiteye hazırlanan öğrenciler için basılmış ayt ve tyt kitaplarından oluşuyor. Üniversite sınavına doğru şekilde hazırlanmak ve iyi bir üniversiteye yerleşmek isteyenler yayınevine ait kitapları alarak eksiklerini tamamlamaya başlayabiliyorlar.

Siteden Bilgi Sarmal Yayınları’na ait olarak satın alınabilecek tyt ve ayt kitapları arasında ise şunlar bulunuyor;

 • Tyt matematik branş denemeleri
 • Ayt fizik denemeleri
 • Matematik soru bankaları
 • Felsefe grubu soru bankaları
 • Sözel ve eşit ağırlık soru bankaları
 • Sözel dersler soru bankaları

Soru bankası ve deneme kitapları tek bir kitap halinde olabileceği gibi set halinde de satılabiliyor. Bu nedenle üniversite sınavlarına hazırlanmak isteyen adayların kategoriyi inceleyerek ihtiyaç duydukları kitap veya seti sipariş vermeleri gerekiyor.

Limit Yayınlarına Ait TYT Kitaplarında İndirimli Fiyatlar

Öğrencilerin kitaplara ulaşmalarını kolaylaştıran web sitesinde kitabı bulunan yayınevleri arasında limit yayınları da yer alıyor. Bilgi Sarmal yayınevinde olduğu gibi Limit yayınlarına ait kitaplarda üniversite adaylarını kaplıyor. Tyt sınavına girmek isteyen ve bu amaçla kaynağa ihtiyaç duyanlar yayınevinin ürünlerini online olarak satın alabiliyorlar.

Adaylar isterlerse soru bankası isterlerse deneme kitabı isterlerse de konu anlatımı kitaplarını tercih edebiliyorlar. Ayrıca alışveriş için bu yayınevini tercih edenler kitap alışverişlerinde kitaplara bağlı olarak değişmekle birlikte %35’e varan indirimlerden yararlanabiliyorlar.

LGS İçin Satın Alınabilecek Limit Yayınları Kitapları

Limit Yayınları’na tarafından hazırlanmış kitaplar sadece üniversite adaylarına hitap etmiyor. Ayrıca yayınevi tarafından lgs sınavına girecek öğrenciler için tercih edilebilecek kitaplarda yer alıyor: Liseye hazırlanan öğrenciler veya aileleri bu kitapları satın alarak sınava en iyi şekilde hazırlanmayı sağlayabiliyorlar.

Lgs için yayınevinin hazırladığı kitaplar konu anlatımı ve soru bankalarından oluşuyor. Konu eksiği olanlar konu anlatımı kitaplarını satın alabilirken farklı soruları görmek isteyenler soru bankalarından yararlanabiliyorlar.

Ephesus Yayınlarından Roman Tutkunlarına Hitap Eden Kitaplar

Birkitapçım web sitesindeki kitaplar sınav kitaplarıyla sınırlı kalmıyor. Ayrıca çocuk ve gençlerin okuma alışkanlığı kazanmaları için seçebilecekleri roman türündeki kitaplarda online olarak satılıyor. Roman tutkusu bulunan gençlerin birbirinden keyifli romanlara ulaşabilecekleri yayınevleri arasında ise Ephesus yayınevi yer alıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

birkitapcim.com (@birkitapcim)’in paylaştığı bir gönderi

Ephesus yayınları tarafından hazırlanan ve roman tutkunlarına hitap eden kitaplar arasında ise şunlar bulunuyor;

 • Yusuf Piliç-İlk Şarkım
 • Büşra Toraman-Kırmızı Başlıklı Kız
 • Koray Yersüren-Gözlük serisi
 • Aslı Arslan-Emare
 • Fatih Murat Arsal-İki Renk Aşk

Özellikle gençlere hitap eden bu romanlar tek veya set halinde satışa sunuluyor. Bu sayede kişiler sevdikleri yazara ait olan kitapları tek tek almak yerine birkaç tanesini daha uygun fiyatlarla satın alabiliyorlar. Ephesus yayınlarına ait romanlardan yapılan alışverişlerde %35’e varan indirim bulunuyor.

Birkitapçım Kitaplarında Avantajlı Kargo Hizmetleri

Yayınevine göre veya eğitim seviyesine göre arama yapılarak online kitap alışveriş yapılmasını sağlayan Birkitapçım avantajlı kargo hizmetleriyle müşterileri memnun ediyor. Siteden yapılan alışveriş tutarının 100 TL ve üzerini geçmesi durumunda ücretsiz kargo fırsatı sunuluyor. Bunun yanı sıra satın alınan kitaba bağlı olarak bir gün içinde kargolama yapılarak kısa süre içerisinde satın alınan kitapların teslim edilmesi sağlanıyor.

Firma avantajlı kargo hizmetlerinin yanı sıra kitap alışverişi yapacak olan kişilere kapıda ödeme imkanı veriyor. Bu imkandan yararlanarak ödemelerini teslimat sonrası yapmak isteyenler whatsapp numarasından firmaya ulaşabiliyorlar. Kapıda ödeme onayı vermeleri halinde de kitaplarının ücretini teslimattan sonra yapabiliyorlar.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir