1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Apple, katlanabilir iPhone’u piyasaya sürmeye hazırlanıyor!

Apple, katlanabilir iPhone’u piyasaya sürmeye hazırlanıyor!

Apple, katlanabilir iPhone'u piyasaya sürmeye hazırlanıyor!

Samsung, ikiden fazla katlanabilir ekrana sahip akıllı telefonları piyasaya sürdü. Buna göre, Apple’ın katlanabilir ekranlı iPhone’u da piyasaya sürmeye hazırlandığı yönünde haberler var .

Raporlara göre Apple, katlanabilir cihazlarla ilgili patent başvurusunda bulundu. Ancak bu şirket tarafından onaylanmadı. Geçen yıl Apple’ın katlanabilir ekranlı bir akıllı telefon üzerinde çalıştığına dair haberler de vardı.

Macrumors tarafından hazırlanan bir rapora göre Apple, katlanabilir ekran örneği olarak büyük miktarlarda Samsung satın alacak. Bu, Apple’ın Samsung’tan ilk kez bir ekran satın alışı değil. Bundan önce Apple, Samsung’tan OLED panel satın alıyordu.

Apple’ın katlanabilir iPhone’undaki teknoloji uzmanları, Apple’ın tıpkı Galaxy Z Fold gibi katlanabilir bir telefon getirebileceğini söylerken, birçok uzman şirketin Surface Duo gibi iki ekrana sahip bir akıllı telefon başlatabileceğine inanıyor .

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap