1. Ana Sayfa
  2. İnternet Araçları

AOMEI MultCloud – 3 Ay Ücretsiz Kullanım

AOMEI MultCloud – 3 Ay Ücretsiz Kullanım
0

3 ay boyunca ücretsiz AOMEI MultCloud aboneliği. Hizmet, bulutlar arasındaki tüm verileri doğrudan tek bir hesap üzerinden kolayca yönetmek için 30’dan fazla bulut hizmetini birleştiren bir dosya yöneticisi için ayda 200 Gigabayt trafik sağlar.

AOMEI MultCloud, dosyaları doğrudan bulut sürücüler aracılığıyla aktarabilir. Geleneksel indirmelerden ve yüklemelerden sonsuza kadar kurtulacaksınız. Bulut hizmeti , SSL için 256-bit AES şifrelemesini kullanır ve bu da verileri kurcalamaya, müdahaleye veya kurcalamaya karşı etkili bir şekilde korumaya yardımcı olur.

AOMEI MultCloud, dosyalara kolayca erişmenizi, aramanızı, paylaşmanızı ve yönetmenizi sağlayan çevrimiçi bir gezgindir. Hesaplar arasında geçiş yapmadan dosyaları bir buluttan diğerine doğrudan taşıyabilir veya aktarabilirsiniz.

1. Verileri Güvenli ve Uygun Şekilde Saklayın ve Yönetin

İşletmelerin ve bireylerin önemli müşteri profili, iletişim bilgileri, sözleşme belgeleri ve sağlam bir şekilde saklamaları gerekir. Çeşitli bulut depolama sürücüleri, verileri depolamak için akıllıca seçimlerdir.

2. Dosyaları Birden Çok Bulut arasında Kolayca Aktarın

Tarafımızdan farklı bulut hizmetlerinde çeşitli belge ve dosyalar saklanmaktadır. Verileri bulutlar arasında aktarmak için farklı hesaplara giriş yapmamız ve dosyaları tekrar tekrar indirmemiz / yüklememiz gerekir.

3. İşbirliği Kurun ve Ekibinizle Dosya Paylaşın

Bir grup projesinde dokümanlar sağlamanız veya görevleri bölmeniz gerekip gerekmediğini, meslektaşlar arasında işbirliği içinde yapmak çok daha kolaydır. Bulut üzerinde işbirliği yapmak ve dosya paylaşmak bunun için harikadır.

Kullanıcılar MultCloud hakkında ne diyor?

Sınıf arkadaşlarımdan bazıları, bulut sürücülerinde ev ödevi paylaşımı için ilgili izinleri almam için bana MultCloud’u öneriyor. Ne harika bir kaynak, şaşırtıcı bir şekilde, Multcloud yalnızca farklı hizmet sağlayıcıları tarafından sağlanan farklı hesaplar arasında dosya paylaşımına izin vermekle kalmıyor, aynı zamanda beklenmedik bir şekilde 3 Dropbox hesabımı tek bir hesapta birleştirdi!

Ekiple dosya işbirliği yapma ve Onedrive ile Google Drive arasında dosya paylaşma izni için öncelikle kalbimin derinliklerinden Multcloud’a teşekkür etmeme izin verin.

AOMEI MultCloud’u 3 Aylık Ücretsiz Edinme

  1. Buradan teklif sayfasına gidin “Sign up Now” butonuna tıklayın. Buton gözükmez ise reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın.
  2. Gelen e-posta ile hesabınızı onaylayın.
  3. 3 ay boyunca tüm ücretli özelliklerin keyfini çıkarın.

Sunulan hizmetin özellikleri

  • Üç aylık ücretsiz kullanım sınırsız trafik içerir: her ay için 200 GB.
  • Lisans, bireyler, küçük ve orta ölçekli işletmeler için verilmektedir.
  • Ücretsiz teknik destek sağlar.

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap