1. Anasayfa
 2. Yazılımlar

AnyViewer – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Key – En İyi Uzak Masaüstü Programı

Teknobird Okuyucularına Hızlı, Basit ve Güvenli Uzak Masaüstü Yazılımı Hediyesi

AnyViewer – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Key – En İyi Uzak Masaüstü Programı
0

AnyViewer programı için 1 yıllık ücretsiz lisans key alabilirsiniz. Uzaktan PC kontrolü için güvenilir, uyarlanabilir bir seçenek sunar. AnyViewer, mobil cihazınız ve PC’niz arasında sorunsuz bir bağlantıyı garanti ederek herhangi bir yerden kontrol etmenizi sağlar. Windows, Android ve iOS işletim sistemleriyle uyumludur.

AnyViewer 1 Yıllık Hediye Lisans Çekilişi

Anyviewer Professional’ın kurulum paketini indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilir ve tüm ücretli özelliklerini 1 yıl boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir lisans kodu alacaksınız.

AnyViewer Professional 1 Yıllık Hediye Lisans Sayfası

Kurulum dosyasını indirdikten sonra aşağıdaki adımları gerçekleştirin;

 1. Programı çalıştırın.
 2. E-posta adresinizle kayıt olun ve giriş yapın.
 3. Giriş yaptıktan sonra sol paneldeki hesap simgesine tıklayın.
 4. Adınızın yanındaki küçük oka tıklayın ve bir açılır menü göründüğünde LİSANS KODUNU GİRİN seçeneğini seçin.
 5. Yukarıda size verdiğimiz lisansı girin ve KAYIT OLUN’a tıklayın.

AnyViewer Rekabette Nasıl Öne Çıkıyor?

 • Katılımsız Uzaktan Erişim: Kullanıcılar, gözetimsiz makineleri uzaktan ziyaret etmek için AnyViewer’ı kullanarak hedef sistem insansız bırakıldığında bile sürekli bağlantı ve temel kaynaklara erişim sağlayabilir
 • Eşsiz Uyumluluk: AnyViewer geniş bir uyumluluğa sahiptir; Windows’un iki farklı sürümüyle mükemmel çalışır: Windows 7 ve en son sürüm olan Windows 11. Ayrıca, istemci tarafı arayüzü, Windows PC’ler, iOS cihazları ve Android sistemleriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşerek geniş bir kullanıcı yelpazesine hitap eder.
 • Hızlı ve Kararlı Bağlantı: Olağanüstü görüntü kalitesi ve ışık hızında, güvenilir bağlantılarla AnyViewer, yüz yüze etkileşimleri simüle eden sorunsuz bir uzaktan kumanda deneyimi sağlar.
 • Zahmetsiz Kurulum: BirnyViewer’ın kurulumu kolaydır ve kullanıcıların ayrı ağlara bağlı olsalar bile cihazları doğrudan uzaktan bağlamalarına olanak tanır. Hantal yapılandırma engellerine elveda deyin!
 • Gelişmiş Güvenlik: Verilerinizin güvenliği çok önemli olduğundan, AnyViewer bağlantı prosedürünü korumak için gelişmiş Eliptik Eğri Kriptografisi (ECC) şifrelemesi kullanır. Gizli bilgilerinizin olası sızıntılara karşı korunduğundan emin olabilirsiniz.
 • Çok Yönlü Özellikler: AnyViewer, yalnızca bir uzaktan kumandadan çok daha fazlasıdır. Kullanıcıların ekranları paylaşmasına, dosyaları zahmetsizce aktarmasına ve bilgisayarları uzaktan yönetmesine ve bir dizi başka işlevin yanı sıra yönetmesine olanak tanır. Bu kapsamlı ve güçlü yazılım, çeşitli görevleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenize olanak tanır.

AnyViewer Lisans Özellikleri

 • Lütfen acele edin ve 31 Kasım 2023’ten önce etkinleştirin, bu tarihten sonra lisans kodu artık etkinleştirilmeyecektir.
 • Size 1 yıl boyunca ücretsiz kullanma hakkı veren 1 yıllık kod’dur.
 • Kod yalnızca kişisel kullanım içindir, lütfen internette ifşa etmeyin ve satmayın bu gibi kullanımlarda lisans kodu hemen devre dışı bırakılacaktır.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir