1. Anasayfa
  2. Oyun

Activision, Call of Duty: Vanguard ve Warzone için yeni bir anti-hile tanıttı

Call of Duty Vanguard ve Warzone, tüm hilecileri yakalamak için Ricochet'in yeni hile karşıtı özelliğini kullanıyor

Activision, Call of Duty: Vanguard ve Warzone için yeni bir anti-hile tanıttı

Call of Duty Warzone, bilgisayar korsanları ve dolandırıcılar oyun modunu biraz manipüle edebildiğinden, özellikle oyun alanını korumak söz konusu olduğunda son zamanlarda zor zamanlar geçiriyor.

Activision ve Call of Duty geliştiricileri konuyu hafife almadı ve geçen ayın başlarında güvenilir bir hile karşıtı hizmet geliştirme planlarını açıkladılar. Sonuç, genel sunucu güvenliğini güçlendirirken ve geliştirirken dolandırıcıların belirlenmesine yardımcı olmak için çekirdek düzeyinde bir PC sürücüsü içeren Ricochet adlı yeni bir dolandırıcılık önleme girişimidir.

Ricochet, Call of Duty Warzone için ilk kez çıkacak ve Pasifik Okyanusu haritası için yeni bir güncelleme ile birlikte piyasaya sürülecek. Dolandırıcılık önleme hizmeti, başlatma sırasında Vanguard için kişisel bir bilgisayarda da mevcut olacak ve çapraz oyun modunda, aktif hile önleme hizmeti sayesinde konsol kullanıcıları kendilerini bilgisayar korsanlarından koruyabilecekler.

Call of duty warzone Ricochet Anti Hile

Hileleri algılayan çekirdek sürücüsü, yeni bir hile karşıtı girişimin yalnızca bir parçası ve PC’ye özel olacak. Bu, Call of Duty hayranları için son derece olumlu bir gelişme, çünkü oyun artık “oynanamaz” olmanın eşiğine geldi, çünkü çapraz oyun nedeniyle konsol oyuncuları için bile düzgün bir eşleşme bulmak neredeyse imkansız hale geldi.

Ricochet, işleri biraz yumuşatmaya yardımcı olacak ve oyun topluluğu üzerinde ne gibi etkileri olduğunu görmek bir hayli ilginç olacak.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

Yorumlar (1)

  1. Yeni bir hile karşıtı geliyor. Hileler bunun için icat edildi. Anti hile güncellendi. Hileler güncelleniyor …. hile karşıtının tüm işi bu