1. Anasayfa
  2. Android

Android için Signal Private Messenger 5.9.7’yi ücretsiz indirin

Android için Signal Private Messenger 5.9.7’yi ücretsiz indirin
0

Android için Signal’i indirin; Arkadaşlarınıza ve ailenize herhangi bir mesaj göndermenizi sağlayan güvenli, ücretsiz ve hızlı bir mesajlaşma uygulamasına erişin.

Signal Private Messenger 5.9.7 APK Bilgileri

İsim Soyisim Signal Private Messenger
İle uyumlu Android 4.4+
Son sürüm 5.9.7
Google Play Bağlantısı org.thoughtcrime.securesms
Fiyat Bedava
Boyut 39.69 Mb

Özel mesajlar, başlangıcından beri bir zorunluluktur. Mektup gönderme çağından beri, artık bilgilere kolayca erişebilir ve başkalarıyla bağlantı kurabiliriz. Ama iş için en iyi uygulama nedir? Mesajlaşma uygulaması olarak Signal‘i kesinlikle tavsiye ederiz.

Burada sahip olduğumuz şey, Android mobil cihazlar için güvenli, hızlı ve ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır. Birçok harika özellik ve avantajla, bu kolayca kesin uygulama seçiminiz olabilir. Bununla birlikte, devam edin ve Android için Signal’i indirin.

Signal Kullanım Nedenleri

Birinin Signal kullanmak istemesinin çeşitli farklı nedenleri vardır. Sadece genel olarak değil, aynı zamanda mevcut diğer habercilerle de karşılaştırıldı. Akla gelen en büyük örnekler Facebook Messenger, Instagram DM mesajlaşma, WhatsApp ve Snapchat mesajlarıdır. Bununla birlikte, belirtilen tüm uygulamaların kendi dezavantajları ve sorunları vardır.

 sinyal apk son sürümü

Bununla birlikte, Signal ya bu sorunları iyileştiriyor ya da sadece bu uygulamaların yapabildiğini yapıyor, ancak daha iyi. Her şeye rağmen, en azından birisinin Signal’i bir metin mesajı veya başka bir uygulama üzerinden kullanmak isteyeceğinden eminiz.

  • Birine mesaj göndermek istiyor, ancak telefonunuzun mesajlaşma sınırını kullanmak istemiyorsanız, bunu kullanın. Bazı servis sağlayıcılar, gönderilebilecek belirli miktarda mesaja izin verir. Daha sonra, kontör yüklemeniz gerekecek. Bu, cihazınız için para ve veriden tasarruf etmenin mükemmel bir yoludur.
  • Herhangi bir bölgeden başka insanlarla iletişim kurmak da harika bir alternatiftir. Bazı insanlar diledikleri herkesle bağlantı kuramaz. Ancak internet bağlantısı olduğu sürece bir Signal mesajı gönderilebilir.
  • Signal’in şifrelenmesiyle, istediğinizi herkese özgürce söyleyebilirsiniz. Bir mesajı sansürlemek için hiçbir sebep yok. Bunun yerine, kendin olabilir ve ne istersen paylaşabilirsin.

 signal apk ücretsiz indirme

  • Signal aynı zamanda hızlı bir yardımcıdır. Mesaj gönderme hızları neredeyse anlıktır. Aslında, internet bağlantı kalitesinden bağımsız olarak bir mesajın ne kadar hızlı gönderilebileceği neredeyse şaşırtıcıdır.
  • Ayrıca, uygulamaya entegre edilmiş bir fotoğraf editörü var. Fotoğraflarınıza biraz parıltı ekleyebilir ve onları arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Signal APK Ücretsiz İndirme

Signal APK’sinin Son Sürümünü şimdi siteden ücretsiz edinin. Bu dosya ile Google Play Store arasında mutlaka bir fark olmayacaktır. Göze çarpan tek fark, indirme klasörüne açıkça erişme yeteneğidir.

Başkalarıyla güvenli sohbetlerin tadını çıkarın. Mobil cihazlar için mevcut en iyi özel mesajlaşma uygulaması için Android için Signal’i indirin.

Signal Private Messenger 5.9.7 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

signal-private-messenger-5.9.7.apk (39.69 Mb)

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir