1. Anasayfa
  2. Sektörel

Altın Kolye Modelleri Nelerdir?

Altın Kolye Modelleri Nelerdir?
0

Kadın zarafetini tamamlayan en muhteşem aksesuarlardan biri olan altın kolye modelleri her giyim parçasının özellikle de elbiselerin olmazsa olmazıdır. Taş ya da farklı nesnelerle tasarlanmış altın kolyeler farklı zincir modelleri ile inanılmaz derecede uyum içinde kullanılarak birbirinden tarz modeller ortaya çıkarılabilir.

Aynı zamanda, sevdikleriniz için de muhteşem bir hediye seçeneği olan altın kolye modelleri nazar boncuklu, taşlı, isimli, yarım, çeyrek altınlı, el işçilikli, harfli, spor ya da farklı altın türlerinde tasarlanmaktadır. İster anneler gününde annenize, ister sevgilinize ya da eşinize, kızınıza veya arkadaşınıza değerli hissetmelerini sağlayacak altın kolye modelleri için sınırsız seçenekler sunuluyor.

Altın Kolye Fiyatları

Altın kolyeler için sadece bilinen klasik altın değil bunun yanında sarı, pembe, rose, beyaz ve yeşil altından kolyeler de tasarlanıyor. Bu renkler saf altına farklı maddelerin karıştırılması ile elde ediliyor. Tektaş ürünlerle en sık tercih edilen beyaz altındır.

Farklı renklerde elde edilen altın çeşitlerinin fiyatları da bu farklı maddelerin karışımına göre değişir. Dilediğiniz renk ve modeldeki farklı altın kolye modelleri için https://www.emajewellery.com.tr/altin-kolye linkini tıklayabilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir