1. Anasayfa
 2. Oyun

AFK Journey PC İndirme ve Oynama Rehberi

AFK Journey PC İndirme ve Oynama Rehberi
0

AFK Journey oyununu PC’nizde oynamak mı istiyorsunuz? Cep telefonu ekranlarının sınırlı boyutları yerine, büyük ekranda daha geniş bir görüş alanı ile oyunun keyfini çıkarmak çok daha heyecan verici olabilir. İşte bu noktada BlueStacks emülatörü devreye giriyor. BlueStacks, Android tabanlı oyunları ve uygulamaları bilgisayarınızda çalıştırmak için mükemmel bir çözümdür.

Bilgisayarınızda mobil oyun oynamak, daha büyük ve daha iyi görseller sunarken, oyun deneyimini de iyileştiriyor. Bu rehberimizde, AFK Journey oyununu BlueStacks aracılığıyla nasıl indirebileceğinizi ve PC’nizde nasıl oynayabileceğinizi adım adım anlatacağız. Hazırsanız, maceraya atılmak için ilk adımı atalım!

AFK Journey PC İndir

PC sürümünü doğrudan Farlight Games web sitesinden indirebilir veya mobil cihazınızdaki oyunun kontrollerini kullanmak isterseniz Bluestacks üzerinde AFK Journey oynayabilirsiniz.

AFK Journey’i PC’ye kurmak için, oyunun resmi web sitesi (afkjourney.farlightgames.com) adresine gidin ve “Windows” butonuna tıklayın. .exe dosyasını indirin, kurulum için izinleri verin. Son olarak, şartlar ve koşullar kutusunu kabul edin ve ‘Kur‘ butonuna tıklayın.

AFK Journey’i Bluestacks üzerinde kurmak için, aşağıdaki butondan resmi Bluestacks web sitesine gidip mobil emülatörü kurun ve oyunu indirin.

AFK Journey PC Bluestacks Version İndir

AFK Journey Bluestacks PC İndir

AFK Journey PC: Sistem Gereksinimleri

Öncelikle, AFK Journey’nin PC’nizde çalışıp çalışmayacağını kontrol etmelisiniz. Burada göz önünde bulundurmanız gereken birçok faktör var, örneğin bilgisayarınızın işlemcisi ve kullandığınız GPU önemlidir.

Her bileşen, oyunun donanımınızda ne kadar iyi çalışacağını belirler. Şimdi, AFK Journey’nin tüm sistem gereksinimlerine göz atalım.

AFK Journey Minimum Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 8.1 (64-bit) / Windows 10 (64-bit)
 • GPU: GTX 1050
 • CPU: i3-8300
 • Bellek: 8GB RAM
 • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

AFK Journey Tavsiye Edilen Gereksinimler

 • İşletim Sistemi: Windows 8.1 (64-bit) / Windows 10 (64-bit)
 • GPU: GTX 1050
 • CPU: i3-9320
 • Bellek: 16GB RAM
 • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

AFK Journey Gerçeküstü Fantastik RYO

AFK Journey Sistem Gereksinimleri

AFK Journey Oyun içi Savaş Görüntüleri

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir