İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rehberler
  3. Windows 10’da proxy ara sunucusu nasıl değiştirilir

Windows 10’da proxy ara sunucusu nasıl değiştirilir


Windows 10’da proxy sunucusu nasıl değiştirilir? Bu rehberimiz sizlere hızlıca Windows 10 işletim sistemi ile bir bilgisayara proxy sunucusu kullanmak için yardımcı olacaktır.

Kullanımında bir üçüncü taraf proxy sunucusu , Windows 10 sizi korumak için Internet üzerinde kimliğini gizlemek istediğinizde veya gerekli ağ kaynaklarına erişmek için, global İnternet’in gizli kullanımı için Windows 10’da proxy sunucusunu hızlıca değiştirmek (bilgisayarın IP adresini değiştirmek) için verdiğimiz talimatları uygulayın.

Windows 10’da Proxy (Ara Sunucu) nasıl değiştirilir.

Menüden ” Ara Sunucu “ bölümünü seçin .

1 . ” El ile ara sunucu kurulumu “ öğesini bulun .

2 . ” Ara Sunucu Kullan “ anahtarını etkin konuma getirin.

3 . Gerekli çalışma süresi olan IP adresini ve bağlantı noktasını bulun, uygun alanlara girin ve ” Kaydet “ düğmesini tıklayın .

 

Böylece, proxy sunucusunu istediğiniz zaman Windows 10‘da değiştirebilir ve İnternet üzerinde gerekli işlemleri tamamen gizlenmiş olarak gerçekleştirebilirsiniz. Unutmadan, tarayıcıdaki önbellek ve çerezleri temizleyin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap