1. Ana Sayfa
 2. Yazılımlar
 3. VSDC Video Editor Pro – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

VSDC Video Editor Pro – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

VSDC Video Editor Pro

VSDC Video Editor Pro için bir yıllık ücretsiz lisans alın. Gelişmiş video düzenleyici, film ve klip oluşturmanın yanı sıra videoları düzenlemek ve işlemek için birçok araç içerir.

Bu program çok işlevli bir video düzenleyicisidir. Bununla, çeşitli efektler ve başlıklar ekleyebilir, videoları kırpabilir ve birleştirebilir, ses parçaları ekleyebilir ve değiştirebilir, videoları diğer biçimlere dönüştürebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Çeşitli cihazlardan ve kameralardan gelen videolar da dahil olmak üzere tüm video formatlarını destekler. Program, video düzenlemeye ek olarak, masaüstünüzden video kaydetmenize olanak tanır.

Panoramik görüntülerin yanı sıra yüksek kaliteli 4K, 3D ve VR videoyu destekler. Kalite kaybı olmadan dosyaların ve dönüşümlerin toplu işlenmesini destekler.

VSDC Video Editor Pro Özellikleri

 • Herhangi bir cihazdan ve kameradan kalite kaybı olmadan içe aktarın – VSDC, tüm popüler formatları ve kodekleri destekler
 • Donanım hızlandırması sayesinde HD dosyalarda bile çift dışa aktarma hızının keyfini çıkarın
 • Eksiksiz, sorunsuz bir düzenleme paketi edinin
 • Görsel efektler ve filtreler uygulayın
 • Daha kesin sonuçlar için görüntü ve video dönüşümünü piksel altı çözünürlükle işleyin
 • Video arka planlarınız için çok renkli renk anahtarıyla gerçek bir stüdyo görünümü oluşturun
 • Video nesneleri veya animasyon için kavisli hareket yolları oluşturun ve ayarlanabilir parametre ayarlarından yararlanın

VSDC Video Editor Pro 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

 1. Buradan VSDC Video Editor Pro’yu İndirin ve bilgisayarınıza kurun.
 2. Aktivasyon menüsünde , aktivasyon anahtarınızı girip Aktivasyon’a tıklayarak, aldığınız lisans kodu ile uygulamayı etkinleştirin .
 3. Etkinleştirmeyi tamamlamak için programı yeniden başlatın.

Sistem gereksinimleri: Windows 10 / 8.1 / 8/7 (32/64 bit)

Lisans Kodu için buraya tıklayın

52DEH5-JVZT3M-U2FK63-K8RN9U

7.8
Editör Puanı

VSDC Video Editor PRO ile videoyu dönüştürebilir, ekran yakalayabilir, ses kaydedebilir, video çekebilir, disk'e kaydedebilir ve videoyu YouTube'a yükleyebilirsiniz.

 • Kullanım Kolaylığı 7.5
 • İşlevsellik 8
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap