1. Anasayfa
  2. Android

Voloco APK indir

Voloco APK indir
0

Android için Voloco APK Son Sürümünü ücretsiz indirin ve sorunsuz ses işlemenin keyfini çıkarın. Uygulama, birinci sınıf ses sağlamak için otomatik ses ayarı ve uyum sunar.

Voloco APK 6.7.0 Bilgileri

Uygulama Adı Voloco
İşletim Sistemi Android 5.0+
Sürüm Numarası 6.7.0
Google Play Bağlantısı com.jazarimusic.voloco
Fiyat Bedava
Boyut 17.30 Mb
Kategori Müzik ve ses

Voloco, sesinizi ayarlamak ve buna göre uyumlu hale getirmek için otomatikleştirilmiş dinamik bir gerçek zamanlı ses işlemcisidir. Kullanımı kolay bir arayüze ve sese karşı konulmaz bir his verecek çok sayıda birinci sınıf özelliğe sahiptir.

Uygulamayı aldığınızda, koleksiyonunuzdan bir şarkı seçmeniz veya Volcano’nun ücretsiz vuruş kitaplığına erişmeniz gerekecek. Daha sonra şarkı söyleyeceksiniz ve uygulama anahtarınızı algılayacak ve anahtarla kafiye yapmak için sesinizi ayarlayacaktır! Tüm süreç otomatiktir, bu da uygulamayı kullanmayı çocuk oyuncağı haline getirir.

Bir müzik aşığıysanız, Android için Voloco’yu indirmeli ve tüm uygulama avantajlarına mobil cihazınızdan erişmelisiniz.

Voloco Nasıl Edinilir?

Voloco uygulaması, Google Play Store ve App Store dahil olmak üzere en sevdiğiniz oyun ve uygulama sitelerinde kolayca bulunur.

Hal böyle olunca bu sitelere girmeli, arama çubuğunda Voloco’yu aramalı ve indirmelisiniz. İndirme işlemi tamamlandığında, indirdiğiniz dosyalara gitmeli ve Voloco dosyasına tıklamalısınız.

İndirip indirmeyeceğiniz sorulduğunda, EVET’i tıklamalısınız. Bu, birkaç saniye sürecek olan yükleme işlemini başlatacaktır. Kurulumdan sonra, kullanıcı arayüzüne erişmekte ve tüm uygulama özelliklerini uygulamakta özgür olacaksınız.

Voloco Nasıl Kullanılır?

Voloco, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir koleksiyon sunmak için çok sayıda ritimle birlikte gelir. Size en uygun olanı dinlemek ve seçmek için beats kitaplığında gezinin. İdeal vuruşunuzu bulamazsanız, her zaman doğrudan cihazınızdan bir vuruş yükleyebilirsiniz.

İdeal vuruşunuzu elde ettiğinizde, kaydı başlatmak için giriş düğmesini seçmelisiniz. İlginç bir şekilde, bu uygulama vuruşlarınızı ses veya video biçiminde kaydetmenize olanak tanır.

Ek olarak, Voloco’nun en iyi parçalarınızı elde etmek için kullanabileceğiniz çok sayıda efekti vardır. Mümkün olduğu kadar çok numune aldığınızdan emin olun. Premium Voloco, değerlendirmeniz için 40’a kadar etkiye sahip olacaktır.

Ritiminizi kaydettikten sonra, vokalleri vuruşlarla hizalamak için vokal senkronizasyonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede kusursuz izler alacağınızdan emin olabilirsiniz. İdeal parçanıza sahip olduğunuzdan emin olduktan sonra, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz!

İşte birkaç benzersiz özellik daha:

  • Paylaşması Kolay. En iyi videolarınızı oluşturduktan sonra, bir video özçekimi oluşturabilir ve Instagram sayfanıza gönderebilirsiniz. Videonuzu daha geniş bir izleyici kitlesine yaymanıza yardımcı olabilecek arkadaşlarınızı etiketlediğinizden emin olun.
  • Aktarım Yapabilme. Vokallerinizi başka bir platforma aktarabilecek ve orada çalışmaya devam edebileceksiniz.
  • İyi Donanımlı Beat Kütüphanesi. Şarkı söylemek veya rap yapmak için çok sayıda ritme erişebileceksiniz. Ek olarak, Voloco kullanılarak tamamlanan en iyi parçalardan bazılarını görebilirsiniz.

Dinamik Ön Ayarlar

Voloco’nun aşağıdakiler dahil yaklaşık sekiz etkisi vardır:

  • Başlangıç. Bu, bir ses kodlayıcıya, gürültü azaltma özelliğine, iki çeşit otomatik ses ayarına ve armoni ön ayarına sahiptir.
  • Modern Rap 1. Stereo kalınlık ve genişlik eklemenizi sağlar
  • Modern Rap II. Doğaçlama eserleri için ideal olan genişletilmiş armoniler sunar
  • P Train. Mükemmel perde düzeltme özelliklerine sahip olduğu için RnB ve rap için idealdir
  • Bon Hiver. Mükemmel armonilere ve otomatik vokal melodisine sahiptir

Diğerleri arasında 8 Bit Chip, Duft Pank ve Sitar Hero bulunur.

Ücretsiz Voloco APK İndir – En son sürüm

Ayrıca, reklamsız video işleme ile birlikte kitaplıkta daha fazla parçanın keyfini çıkaracaksınız.

Müziği seviyorsanız Voloco’yu indirmeyi düşünmelisiniz. Uygulama, profesyonel düzeyde müzik elde etmek için vokallerinizi işlemenize yardımcı olacaktır.

Voloco 6.7.0 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

voloco-6.7.0.apk (17.30 Mb) indir

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir