1. Anasayfa
  2. Eğlence

SpongeBob SquarePants Kaç Yaşında?

Çizgi film mantığı, karakterlerin yaşlanmadığını belirtir, ancak Sünger Bob Kare Pantolon'un doğum tarihi daha önce gösterildi ve bu kafa karıştırıcı. Hadi bir bakalım.

SpongeBob SquarePants Kaç Yaşında?
0

SpongeBob SquarePants, çizgi film karakterlerinin yaşları genellikle bir gizemdir veya çok yanıltıcı olabilir çünkü çoğu karakter, dizileri ne kadar uzun süredir aktif olursa olsun yaşlanmaz ve diğerleri asla yaşlarını açıklamaz.

SpongeBob SquarePants , ana karakterin yaşı kısaca gösterildiği gibi özel bir durumdur, ancak çizgi filmlerin mantığı onu biraz kafa karıştırıcı hale getirir. Sünger Bob ve şirket 20 yıldır tüm dünyada TV ekranlarında ve dizi şu anda 12. sezonunu yaşarken ve şimdiden 13. sezon için yenilendiğinde duracağına dair hiçbir işaret göstermiyor. Amerikan animasyon dizisi yayınlanıyor.

SpongeBob SquarePants , en iyi arkadaşları Patrick Star ve Sandy Cheeks ile Squidward Tentacles, Bay Krabs, Bayan Puff ve daha fazlası gibi diğer renkli karakterlerin yanı sıra Bikini Bottom sualtı kasabasındaki başlık karakterinin günlük maceralarını takip ediyor. Çoğu çizgi filmde olduğu gibi, mantığın Sünger Bob Kare Pantolon‘da , tuhaf su ve ateş kullanımında görüldüğü gibi gerçekten bir yeri yoktur , ancak Sünger Bob hakkında daha önce ortaya çıktığı gibi bir gizem haline gelen bir ayrıntı var, ancak öyle değil ‘ Seriye oldukça uygun: yaşı.

Dizide Sünger Bob , evcil salyangozu Gary ile kendi evinde tek başına yaşarken gösterilir. Krusty Krab’da bir işi var ve Bayan Puff’ın Tekne Okuluna gidiyor çünkü ehliyetini alamıyor gibi görünüyor. Tüm bunları akılda tutarak, SpongeBob’un en az 18 yaşında olması gerekiyordu, özellikle de dizideki karakterler yaşlanmadığı için – ama aslında biraz fazla genç olabilir.

Spongebob SquarePants’ın Gerçek Yaşı Açıklaması

Sleepy Time” bölümünde, SpongeBob’a 14 Temmuz 1986’da doğduğunu gösteren lisans verilir. “No Free Rides” bölümü lisansını bir kez daha aynı doğum tarihiyle gösterir, yani resmi olarak alınır.

Sünger Bob’un doğum tarihi, lisansının (veya normalde onu içerecek herhangi bir belgenin) diğer görünümlerinden kaldırıldı, böylece dizinin değişken zaman çizelgesine ve karakterlerin asla yaşlanmadığı eski güzel karikatür mantığına daha iyi uyuyordu.

Yine de, Sünger Bob’un olası yaşı, yaşam tarzı ve kişiliğinde bir eşitsizlik var, kendi başına yaşayacak ve tam zamanlı bir işi olacak kadar yaşlı, ancak henüz olgunlaşmamış.

Teknecilik Okuluna gitmesine gelince, sadece çok azimli ve ehliyetini alana kadar bırakmayacak. Sonunda, Sünger Bob’un gerçek yaşı yoruma açıktır, bu nedenle her izleyicinin istediği kadar genç, yaşlı veya yaşsız olabilir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir