1. Anasayfa
  2. Sektörel

Polikarbonat Levha

Polikarbonat Levha

Polikarbonat Levha Kullanımı

Sert bir yapıya sahip olmasına rağmen kesilip işlenme olanağı sağlayan, ışığı geçiren ve cama benzer bir dokuda bulunan ve darbelere karşı oldukça dayanıklı olan levhalara polikarbonat levha ismi verilir. Sağlam yapıları ile kırılma gibi olumsuz durumlar yaşanmamaktadır.

Seralar, dış cephe kaplamaları, kış bahçeleri gibi pek çok dış mekân tasımları içerisinde tercih edilir. Yüzeyinde su tutmaz bir yapıda üretilen polikarbonat levha ışık geçirgen özelliğine sahip olduğu için cam yakın ancak camdan daha ekonomik bir üründür.

Polikarbonat Levha Özellikleri

Isı yalıtımı olarak oldukça başarılı bir yapıya sahip olan polikarbonat levha sıcak ve soğuk bükme özelliği barındırdığı için oldukça rahat bir biçimde şekil verilebilir. Olumsuz mevsim şartları göz önüne alındığında yüksek bir dayanıma sahiptir.

Polikarbonat levhaların, kullanım kolaylığının olmasının yanı sıra, işlenme, depolama ve montaj esnasında kurulum kolaylığı da vardır. İnşaat sektöründe kullanılan önemli malzemelerden biridir. Çizilme, darbe gibi olumsuz dış faktörlere karşı güçlü bir direnç gösterir. Polikarbonat levha hakkında detaylı bilgi almak için linki https://www.polikarbonlevhafiyatlari.com/ ziyaret edebilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir