1. Anasayfa
  2. Mobil

OnePlus, OxygenOS 12’ye bir tema mağazası ekleyecek

OnePlus, OxygenOS 12’ye bir tema mağazası ekleyecek

Samsung ve diğer birçok Android OEM’in ayak izlerini takip eden OnePlus, resmi bir forum gönderisine göre artık kendi tema mağazasını “bir sonraki büyük işletim sistemi güncellemesi” ne eklemeyi planlıyor . Şirket OxygenOS 12‘den bahsetmemiş olsa da, şirketin atıfta bulunduğu “bir sonraki büyük işletim sistemi güncellemesi” OxygenOS 12 güncellemesi olduğunu söylemeye gerek yok.

Şirkete göre tema mağazası en çok talep edilen özelliklerden biridir. Ve son olarak, şirket onu OxygenOS’a eklemeye karar verdi, ancak bu özelliği genel halk için yayınlamadan önce belirli kullanıcılarla tartışmak istiyor. Şirket, 18 Mayıs’ta, seçilen kullanıcıların yaklaşan yeni özellik hakkında geri bildirimde bulunabilecekleri bir forum düzenliyor. Bu linke tıklayarak küçük ekibin bir üyesi olabilirsiniz .

Seçilen kullanıcılar değerli geri bildirimleri için şirketten bazı hediyeler alacaklar. Seçilen kullanıcılara Hasselblad kartpostalı, OEF rozeti ve T-shirt içeren bir hediye çantası verilecek. Yani, OnePlus kullanıcısıysanız, buna zaman ayırmaya değer.

Ne yazık ki, OnePlus’ın temalarının neye benzeyeceği hakkında pek bir şey bilmiyoruz, ancak yukarıdaki görüntüden kesinlikle bir fikir edinebiliriz. OnePlus’ın önümüzdeki aylarda bu haber hakkında daha fazla bilgi paylaşmasını bekliyoruz. Bu arada, yeni OnePlus tema mağazasından heyecan duyanlar, yorumlar bölümünde bize bildirebilirler.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir