1. Anasayfa
  2. Veri Kurtarma

MiniTool Power Data Recovery – (kayıp veri kurtarma yazılımı)

MiniTool Power Data Recovery – (kayıp veri kurtarma yazılımı)

MiniTool Power Data Recovery for Windows, kayıp verileri, belgeleri, müziği, şarkıları ve bilgisayarın SSD’sinden, USB sürücüsünden, kamera hafıza kartından veya Android SD kartından silinen diğer bilgileri kurtarmak için çeşitli araçlar içeren güvenilir ve etkili bir programdır.

Sezgisel, temiz bir kullanıcı arayüzü ve çok net kontroller, herkesin yazılımı minimum çabayla kullanmasına izin verir. Windows bilgisayardaki önemli verileri hızlı bir şekilde kurtarmak için şu adımları izlemeniz yeterlidir: veri sorununa bağlı olarak kurtarma modülünü seçin, program verileri taramaya başlayacak ve ihtiyacınız olan dosyaları bulacaktır, son olarak dosyaları önizleyebilir ve yeni bir konuma kaydedebilirsiniz.

MiniTool Power Data Recovery’nin ücretsiz sürümü ile, bir lisans kodu için ödeme yapmak zorunda kalmadan 1 GB’lık dosyaları kurtarabilirsiniz. Pro sürümü kayıp verileri sınırsız kurtarabilir, Windows’u yeniden yüklemenize, işletim sistemi çökmelerini düzeltmenize, hasarlı bir sabit sürücüdeki verileri kaldırmanıza, yanlışlıkla kaybettiğiniz bölümleri kurtarmanıza vb. Olanak tanır.

MiniTool Power Data Recovery ilginç bir önizleme özelliğine sahiptir. Dosyaları programda belirtilen son tarama sonucuna göre hızlı bir şekilde tanıyabilir ve ardından onları kurtarmak isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz. DOCX / DOC, TXT, XLSX / XLS, PPTX / PPT, PSD, PDF, VSD, JPG, TIF, PNG, GIF animasyonlu resimler, video, RAR dahil olmak üzere en sık kullanılan 70 tür multimedya dosyası ve ofis belgesinin önizlemesini destekler. ZIP, PST, XML, HTML dosyaları ve daha fazlası.

Windows için MiniTool Power Data Recovery nasıl kullanılır

  1. Programın ana arayüzünde veri kurtarma için bir nesne seçin.
  2. Verileri taramaya başlayın.
  3. Tarama sonucunu inceleyin.
  4. Seçili dosyaları yeni bir konuma kaydedin.
  5. Kayıp bilgileri kurtarmak için Aşağıdaki butondan MiniTool Power Data Recovery’yi indirin:
MiniTool Power Data Recovery indir

İşletim sistemi desteği : Windows 10 / 8.1 / 8/7

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Aile fotoğraflarım da dahil olmak üzere neredeyse 60GB önemli verileri 2,5 saatte kolay ve etkili bir şekilde kurtarmama yardımcı oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir