1. Anasayfa
  2. Sektörel

Kadife İp Fiyatları ve Renk Seçenekleri Yummak da

Kadife İp Fiyatları ve Renk Seçenekleri Yummak da

Yummak mağazalarına uğradınız mı? Özellikle de son zamanların en popüler Online alışveriş sitelerinden biri de yummak oldu. Örgü severlerin ayrılamadığı ve keyif dolu anlar yaşadığı bu mağazada sizlere de hitap edecek ürünler olduğundan eminiz. Üstelik eğer ki örgü örmekten haz alıyorsanız tam da sizleri mutlu edecek malzemeler bu mağazada bulunuyor.

Yumuşak dokusu ile mest eden kadife ip çeşitleri, çanta ve birçok aksesuar yapımında kullanılan kağıt ip ve daha pek çok ip türü bu adreste sizleri karşılıyor. Sevdikleriniz için öreceğiniz el emeği göz nuru örgüler için yummak mağazasıyla tanışmanızı öneririz. Aynı zamanda kendiniz için tasarlayacağınız mevsimlik, şık örgüler için de bu mağaza favoriniz olacak.

Kadife İp Nedir? Kadife İp ile Neler Yapılır?

Kadife ip, içeriği %100 polyesterden oluşan ve sonbahar-kış mevsimlerinde de kullanılabilen bebeksi bir his veren yumuşak yumak modellerinden bir tanesidir. Kadifemsi olması sayesinde yediden yetmişe herkesin en sevdiği ip çeşitlerinden bir tanesidir. Çok kalın olan bir ip türüdür, 100 gram ve 120 metredir.

Özellikle de kış aylarının en vazgeçilmez ip türlerindendir. Bu ip ile bebeklere, çocuklara battaniye başta olmak üzere birçok örgü örebilirsiniz. Cildi tahriş etmeyen yumuşacık dokusu sayesinde bebekler ve çocuklar için oldukça sağlıklı bir iptir. Üstelik kolay yıkanabilir ve uzun ömürlü bir dayanıklılığa sahiptir.

Kadife İp ile Yapılabilecek En Güzel Tasarımlar

Kadife ip ile battaniye, şapka, eldiven, patik ve daha pek çok örgü modeline imza atabilirsiniz. Birden çok renk seçeneği bulunan bu ip ile sevdiklerinize el emeği göz nuru örgüler örebilirsiniz. Manevi değeri yüksek olan en değerli hediyelerden biri bu ipler ile ördüğünüz ürünler olacak.

Kendiniz için de şık tasarımlar örme şansına sahipsiniz. Kadife ip kalın ve yumuşak bir iptir. Bu nedenle de kış aylarında içinizi ısıtacak pek çok tasarım için bu ipi kullanabilirsiniz. Dilediğiniz zaman yummak mağazasına uğrayarak bu iplerden birini alabilirsiniz.

Eminiz ki sizlerin de en favori örgü mağazası yummak olacak. O halde daha ne duruyorsunuz? Şimdi alışveriş yapmanızın tam zamanı!

Kağıt İp ile Şık Çanta Tasarımları Yapın!

Kağıt ip ile çanta yapmaya ne dersiniz? Belki de daha önce hiç kağıt çanta ile tasarlanmış bir ürün almamış olabilirsiniz. Ancak hiç problem değil, kendi tasarımlarınızın yaratıcısı olacaksınız. Hem de kağıt ipler ile yapacağınız çanta tasarımları sayesinde. Peki, kağıt ip nedir? Kağıt ip ile çanta nasıl yapılır?

Kağıt ip, uzun bir ip türdür. Renk seçenekleri de oldukça fazladır. İnce bir yapıya sahiptir ve sanki kopacakmış gibi bir his verir ancak güçlü ve sağlam bir iptir. Bu ipler ile uzun ömürlü örgüler veya tasarımlar yapabilirsiniz.

Kağıt İp ile Çanta Yapma Adımları

Kağıt ipi ile çanta örme adımlarına geçmeden önce kağıt ipinizi ve metal veya plastik 3 numaralı tığınızı hazırlamayı unutmayın.

  • Öncelikle kağıt ip yumuşatmanız gerekli. Bunun için 3-4 litrelik suya 1ölçek yumuşatıcı ekleyin ve 15 dakika boyunca suda bekletin. Daha sonra da ipi kurutup yumak haline getirin. Artık örgü işine başlamak için yumağınız hazır.
  • İlk olarak işe 35 zincir çekerek başlanır. Ardından bir zincir daha çekin ve 35.zincire batırarak sıkı iğne yapmaya başlayın. Zincir boyunca sık iğne yapmaya devam edin.
  • En baştaki ilmeye gelince o ilmeyi 3 sık iğne ile doldurun. Doldurduktan sonra yine diğer başa kadar sık iğne yaparak devam edin. Daha sonra yine en baştaki ilmeye gelince sık iğne ile doldurun.
  • Bu şekilde çantanızın tabanını oluşturmuş olacaksınız. Doldurulan ilmekler sayesinde çantanın tabanı dikdörtgen şeklini alacak. Ve bu işlemi çantanız istediğiniz boyuta gelene kadar devam etmelisiniz.
    Bu şekilde çantanız istediğiniz boyuta geldiğinde artık köşeleri doldurmadan sadece sık iğne yaparak devam edin.
    Eğer siz de modelli bir çanta yapmak isterseniz sık iğne üzerine 3 adet zincir çekin ve daha sonra aynı ilmeğe ikili tırabzan yapın ve iki ilmek boş bırakıp 3. İlmeğe ikili tırabzan yapıp ardından da hepsini birden ilmek çekip birleştirin. Bu şekilde devam ederek modelli çantanızı tasarlamaya devam edebilirsiniz.

Yummak Renkli Örgüleriyle Kapılarını Aralıyor

Yummak mağazası kısa sürede popüler olan ve herkesin çok sevdiği mağaza haline gelmiştir. İçerisinde örgü iplerinden en çok tercih edilen ip markalarına kadar her şey bulunuyor. Bunların yanı sıra hobi ürünleri, tekstil ürünleri gibi ayrıcalıklı kategorileri de mevcut. yani arayıp da bulmak isteyeceğiniz birçok ürün bu mağazada sizler için derleniyor.

Bizce bugün yummak mağazasına uğrayın ve yıllardır hayalini kurduğunuz örgü modeli tasarımlarınız için ekonomik bir alışveriş gerçekleştirin. Çünkü yummak da kaliteyi ucuza alabileceksiniz. Bu da sizleri fazlasıyla mutlu edecek. Keyifli ve yaratıcı tasarımlarınız için yummak ile tanışmanızın tam vakti.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir