İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Multimedya
  3. IObit Start Menu 8 Pro – Ücretsiz Lisans

IObit Start Menu 8 Pro – Ücretsiz Lisans

IObit Start Menu 8 Pro - Ücretsiz Lisans

Windows işletim sistemini çalıştıran bilgisayarlarda Başlat menüsünün simgelerini ve stilini daha rahat kullanım ve daha iyi görüntü için değiştirmek üzere tasarlanmış IObit Start Menu 8 Pro aracı için ücretsiz lisans.

Bazı Windows 8/10 kullanıcıları, başlat menüsünün yeni stiline alışamayabilir. Başlat Menüsü 8, sistem varsayılan başlangıç ​​menülerini değiştirmelerine ve Win7 tarzı başlat menüsünü geri getirmelerine ve istedikleri zaman başlangıç ​​simgesini kolayca değiştirmelerine yardımcı olabilir.

Programda verilen listeden Başlat menüsü düğmesinin simgelerini değiştirmek ve standart Windows sistemini uygun gördüğünüz şekilde dönüştürmek için iObit Başlat Menüsü 8 Pro aracını kullanın.

Başlat menüsünün klasik Windows 7 stilini seçin veya Düz adlı daha hafif sürümü açın. Kaydırıcıyı hareket ettirerek gerekli şeffaflık seviyesini ayarlayın. Kullanıcının bilgisayardaki görüntüsünü Başlat menüsünde değiştirin, dili, yazı tipi boyutunu ve arka plan rengini istediğiniz gibi değiştirin.

Başlat menüsünde ve son öğelerde görüntülenen programların sayısını ayarlayın. Bilgisayarınızdaki bazı eylemler için güç düğmesini ve kısayol tuşu eylemlerini yeniden atayın.

Başlat menüsünden öğeler seçmenize ve tüm modern yardımcı programların bir listesini görüntülemenize olanak tanır.

Ücretsiz iObit Start Menu 8 Pro lisansı nasıl alınır?

  1. İObit Start Menu 8 Pro’yu indirin ve bilgisayarınıza kurun:
  2. Aracı aşağıdaki lisans anahtarıyla etkinleştirin:
IObit Start Menu 8  indir Lisans Kodunu Görmek için tıkla!
F06ED-7F335-BD480-BC0B5

İşletim sistemi desteği : Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP (32 veya 64-bit).

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap