1. Ana Sayfa
  2. Multimedya

IObit Start Menu 8 Pro – Ücretsiz Lisans

IObit Start Menu 8 Pro – Ücretsiz Lisans
+ - 0

IObit Start Menu 8 Pro için ücretsiz lisans key anahtarı alabilirsiniz. Windows işletim sistemini çalıştıran bilgisayarlarda Başlat menüsünün simgelerini ve stilini daha rahat kullanım ve daha iyi görüntü için değiştirmek üzere tasarlanmıştır.

Bazı Windows 8/10 kullanıcıları, başlat menüsünün yeni stiline alışamayabilir. Başlat Menüsü 8, sistem varsayılan başlangıç ​​menülerini değiştirmelerine ve Win7 tarzı başlat menüsünü geri getirmelerine ve istedikleri zaman başlangıç ​​simgesini kolayca değiştirmelerine yardımcı olabilir. Programda verilen listeden Başlat menüsü düğmesinin simgelerini değiştirmek ve standart Windows sistemini uygun gördüğünüz şekilde dönüştürmek için bu programı kullanabilirsiniz.

Başlat menüsünün klasik Windows 7 stilini seçin veya Düz adlı daha hafif sürümü açın. Kaydırıcıyı hareket ettirerek gerekli şeffaflık seviyesini ayarlayın. Kullanıcının bilgisayardaki görüntüsünü Başlat menüsünde değiştirin, dili, yazı tipi boyutunu ve arka plan rengini istediğiniz gibi değiştirin.

Başlat menüsünde ve son öğelerde görüntülenen programların sayısını ayarlayın. Bilgisayarınızdaki bazı eylemler için güç düğmesini ve kısayol tuşu eylemlerini yeniden atayın. Başlat menüsünden öğeler seçmenize ve tüm modern yardımcı programların bir listesini görüntülemenize olanak tanır.

IObit Start Menu 8 indir

İşletim sistemi desteği : Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP (32 veya 64-bit).

Ücretsiz iObit Start Menu 8 Pro Lisans Keyler🔑

7EEBC-B8BDF-60395-1B2B5
Lisans Kodunu Görmek için tıkla!

IObit Start Menu PRO Özellikleri

  • Lisans, bir kişisel bilgisayar için verilmektedir.
  • En son sürümlere yükseltme yoktur.
  • Lisans 14 Temmuz 2022 tarihine kadar geçerlidir.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Yalnızca kişisel kullanım.

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap