1. Ana Sayfa
  2. Sistem Araçları
  3. Hard Disk Sentinel Disk İzleme Analizi – Ücretsiz Lisans

Hard Disk Sentinel Disk İzleme Analizi – Ücretsiz Lisans

Hard Disk Sentinel Disk İzleme Analizi - Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Hard Disk Sentinel 5.61 (Standart Sürüm) lisansınızı edinin. Program sabit disklerin ve SSD’lerin durumunu, performanslarını ve güçlerini izler ve analiz eder.

Hard Disk Sentinel , sabit sürücülerin durumunu, performanslarını ve güçlerini izler ve analiz eder. Sabit Disk Sentinel kullanarak, sabit diskinizdeki tüm sorunları bulabilir, test edebilir, teşhis edebilir ve düzeltebilirsiniz. Herhangi bir sorun algılanırsa, Sabit Disk Sentinel kullanıcıya bildirir.

Bir Windows bilgisayarının disklerinden ayrıntılı bilgi sağlar, sıcaklığı, boş alanı ve SMART değerlerini algılar, gerçek zamanlı veri aktarım hızını ve disk kullanımını ölçer…

Bir sabit diskin veya SSD’nin performansı kademeli olarak bozulabilir. SMART izleme teknolojisi, kritik değerleri analiz ederek sürücü arızasını öngörür. Hard Disk Sentinel, diğer programlara kıyasla her disk sorununu tespit eder ve rapor eder.

Hediye ayrıntıları

  • Ürün adı: HardDisk Sentinel Standard 5.61
  • Lisans türü: ömür boyu lisans
  • Platform: Windows

Ücretsiz bir Hard Disk Sentinel lisansı almak için aşağıdaki adımları izleyin:

Programı aşağıdaki bağlantıdan indirip yükleyin.

Hard Disk Sentinel (SharewareOnSale) indir

Desteklenen Windows İşletim Sistemi: Windows 95, 98, 98SE, ME, NT4, 2000, XP, 2003, 2008, Vista, Windows 7, Windows Home Server, Windows 2012, Windows Server 2016, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 sürüm 32- bit ve 64 bit (varsa)

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap