1. Ana Sayfa
  2. Android

Google Earth Pro indir

Google Earth Pro indir
0

Şimdi ücretsiz olarak Google Earth Pro indir. Mars’ın yüzeyini keşfetmeye veya Ay’ı yakından ve kişisel olarak görmeye ne dersiniz? Google Earth Pro bir hayalin gerçekleşmesidir.

Uydu görüntülerini ve hava fotoğrafçılığını kullanarak gezegenin üç boyutlu bir görünümünü sağlar. Yıldızları arayabilir, şehriniz için demografik bilgilere bakabilir, dünyanın diğer tarafındaki trafik koşullarını öğrenebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu harika yazılımı kullanmaya başlamak için bu indirme talimatlarını izleyin.

Google Earth Pro ile şunları yapabilirsiniz:

  • Toprak Ana’nın muazzam sonsuz güzelliğini en ufak ayrıntısıyla kavrayın ve kuşatın
  • Haritaları basılı raporlara ve büyük Yüksek Çözünürlüklü görüntülere kaydedin.
  • Ölçüm araçlarını kullanarak mesafeleri, alanı, yarıçapı ve uzunluğu ölçün.
  • Movie Maker özelliği ile videolar ve sunular oluşturun.
  • Uçuş simülatörü ile dünyayı dolaşın.

Google Earth Pro’nun Önemli Ayrıntıları

  • Son güncelleme tarihi: 07/29/20
  • Son 6 ay içinde 3 güncelleme yapıldı
  • Windows , Android , iOS ve Mac’te de mevcuttur.

Google Earth Pro indir

Google, Google Earth Pro uygulamasının indirme sürecini büyük ölçüde basitleştirdi ve bu, herkes için harika bir haber. Her şeyden önce https://www.google.com/earth/versions/ adresine gitmelisiniz . ‘Earth’ü Başlat’ yazan büyük bir mavi düğme göreceksiniz. Google Earth’ün temel sürümünü istiyorsanız bunu seçebilirsiniz, ancak daha iyi olduğu için Pro sürümünü indirmenizi öneririz.

İkinci durum için, ‘Gelişmiş araçlarla haritalar oluşturun’ başlığını görene kadar aşağı kaydırın. Bu başlığın ve bir paragrafın altında, ‘Earth Pro’yu masaüstüne indir’ seçeneğini göreceksiniz. Bu arada, paragraf Google Earth’ün sunduğu şeyler konusunda çok kesin:

“Masaüstünde Google Earth Pro, gelişmiş özellik gereksinimleri olan kullanıcılar için ücretsizdir. GIS verilerini içe ve dışa aktarın ve geçmiş görüntülerle zamanda geriye gidin. PC, Mac veya Linux’ta mevcuttur. “

Herhangi bir yazılımı kurmak istediğinizde karşılaşacağınız bir sonraki aşikar adım, şartları kabul etmektir. Google, programın gizlilik politikasıyla ilgili olarak sizden onayınızı isteyecektir. Google’ın aktiviteniz hakkında rapor göndermesine izin veren onay kutusunu not edebilirsiniz, ancak aynı zamanda reddedebilmelisiniz.

Google Earth Pro’yu bilgisayarınıza yüklemeden önce bilmeniz gereken hemen hemen budur. Programı beğeneceğinizi umuyoruz!

Google Earth Pro APK indir

Google Earth Pro Android APK indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap