1. Anasayfa
  2. Android

Epic Privacy Browser Apk ile bir makaleyi sese dönüştürmek

Epic Privacy Browser Apk ile bir makaleyi sese dönüştürmek

Android, diğer mobil işletim sistemlerine kıyasla en popüler kullanılan mobil işletim sistemidir. Bu işletim sistemi tamamen Linux’a dayanmaktadır. Epic Privacy Browser Apk

Doğası gereği Android’i tercihinize göre özelleştirebilirsiniz. Uygulama kullanılabilirliği de Android’de diğer mobil işletim sistemlerine göre nispeten yüksektir. Play Store’a kısaca göz attığınızda, farklı amaçlarla kullanılabilecek çeşitli uygulamaları görebilirsiniz.

Epic Privacy Browser Apk, şimdiye kadar, Android‘de birçok ipucu ve püf noktası paylaştık. Ancak bu numara, uzun makaleler ve yazılar okumakla ilgilenmeyen herkese yardımcı olacaktır. Bu makalede, tüm makaleyi Android akıllı telefonlar 2020’de bir ses dosyasına dönüştürmek için basit bir püf noktası paylaşıyoruz.

Herhangi bir makaleyi Android’de bir ses dosyasına dönüştürme adımları Tüm makaleyi bir ses dosyasına dönüştürmek için Epic Gizlilik Web APK Tarayıcısını kullanıyoruz. Bu Android web tarayıcısı, birçok web sayfasını okuyan ilk tarayıcıdır.

Bu makale, herhangi bir web sayfasını hızlı bir şekilde bir ses dosyasına nasıl dönüştürebileceğinizi öğrenmenize yardımcı olacaktır.

  1. Adım : Öncelikle Google Play Store‘a gidin ve Android akıllı telefonunuza ‘Epic Privacy Browser‘apk ‘yı kurun.
  2. Adım : Uygulamayı açtıktan sonra, ‘Kabul Et ve Devam Et’ seçeneğine tıklayın.
  3. Adım : Artık Epic Privacy web tarayıcısının Hoş Geldiniz sayfasını görebilirsiniz.
  4. Adım : Ses dosyasına dönüştürmek istediğiniz herhangi bir makaleyi seçin.
  5. Adım : Üç nokta menüsüne tıklayın ve ‘Ses Kuyruğuna Ekle’ seçeneğine dokunun.
  6. Adım : Bir kez daha, üç nokta menüsüne basın ve ‘Ses Kuyruğu’na dokunun.
  7. Adım : Burada, sesli versiyonda çalmaya hazır olan makaleyi görebilirsiniz. Şimdi, makalenin sesli sürümünü dinlemek için ‘Oynat’ simgesine tıklayın.

Epic Privacy (Gizlilik) Tarayıcısında, yerleşik ses oynatıcı sesi otomatik olarak oynatacaktır. Yukarıdaki yöntem, herhangi bir web sayfasını bir sesli versiyona dönüştürmek için kullanılabilir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir